Наші послуги

Ви вирішили створити новорічну ілюмінацію, подарувати незабутнє яскраве свято своїм рідним і близьким, колегам та бізнес-партнерам?

Тоді новорічна ілюмінація від компанії Lumina - це правильний вибір, тому що ми розбираємося в сучасних технологіях і вже більше 5 років розробляємо та реалізуємо дизайн-проекти святкової і повсякденної ілюмінації на основі світлодіодних гірлянд.

Що ж включає в себе новорічна ілюмінація? Це в першу чергу новорічне оформлення гірляндами інтер'єрів та екстер'єрів будинків, офісів, вітрин магазинів, фасадів будівель, дерев і ландшафту, мостів і різних огорож.

Святкова ілюмінація - це особливий вид новорічного світлового оформлення простору для реалізації якого потрібен комплексний підхід.

Наша компанія надає широкий спектр послуг, який допоможе успішно реалізувати задуманий проект від консультації менеджера інтернет-магазину по підбору світлодіодного обладнання та гірлянд до інженерно-проектувальних і монтажних робіт по підключенню і введенню в експлуатацію світлодіодного обладнання.

Оскільки вулична ілюмінація вимагає особливого підходу в процесі її реалізації і експлуатації, то ми завжди готові Вам допомогти в її обслуговуванні.

У нас багатий досвід роботи з оформлення та обслуговування святкового і повсякденного освітлення торгових та бізнес центрів, кафе і ресторанів, рекламних вивісок. На сайті Ви можете побачити ряд наших робіт і сміливо замовити послугу оформлення вуличного освітлення «під ключ».

Телефонуйте нам, ми Вам завжди раді!

Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку