Новорічне оформлення будівель

+++++

Оформлення фасадів будівель до Нового року - це складне, але захоплююче заняття, яке вимагає дизайнерських умінь і навичок проведення електромонтажних робіт.

Якщо Ви власник бізнес центру або торгових приміщень і вирішили порадувати своїх клієнтів і працівників святковим оформленням фасадів офісів або магазинів, то до Вашої уваги ми пропонуємо новорічне оформлення будівель світлодіодними гірляндами, різні варіанти яких представлені в нашому Інтернет-магазині. 


Вартість новорічного оформлення будівель індивидуальна - ціна від 5000грн


Якщо висота Вашого будинку більше 10 метрів, то ми рекомендуємо Вам звернути особливу увагу на гірлянду «Curtian», довжина якої дозволяє покрити максимальну площу фасадної частини і створити враження світлового завіси.

Під козирками дахів і під вивісками відмінно виглядають гірлянди типу «Icіclе», у яких неоднакова довжина вертикального світлодіодного дроту створює ефект бахроми.

Також прекрасно в умовах вуличного освітлення зарекомендували себе гірлянди «Вeltlight», безумовним плюсом яких є можливість заміни світлодіодних лампочок. Цей тип гірлянди відмінно підходить для прикраси терас і створення сучасного екстер'єру фасадів ресторанів.

Новорічне оформлення будівель
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку