Новорічне оформлення котеджу

+++++

Новорічне оформлення котеджу за допомогою світлодіодних гірлянд - це сучасний напрям в дизайні екстер'єру, який дозволяє додати вашому будинку святковості, краси, підкреслити Вашу індивідуальність і смак.

Святковий дизайн-проект освітлення передбачає не тільки новорічне оформлення фасадів котеджів, але і прилеглої до нього території: дерев, навісів, альтанок, огорож, ландшафтного освітлення.

Оформлення фасаду котеджу гірляндами - це, мабуть, найбільш складний етап новорічної прикраси, який передбачає оформлення стін, отворів, колон, дахів всілякими типами гірлянд та електромонтажні роботи на висоті, які вимагають професійного підходу і кваліфікованого виконання.


Вартість новорічного оформлення котеджу індивидуальна - ціна від 3000грн


Якщо Ви ще не визначилися з вибором дизайн-проекту, то наша компанія допоможе Вам знайти оптимальне рішення з декорування фасаду котеджу, адже нами реалізовано кілька десятків різних проектів по світлодіодному освітленню котеджів.

В Інтернет-магазині "Люміна" Ви можете придбати різні типи новорічних світлодіодних гірлянд, в різної цінової категорії. Всі гірлянди високої якості і відповідають вимогам експлуатаційної безпеки.

 

Ми чекаємо Вашого дзвінка.

 

Наша команда - це гарантія якості гірлянд і послуг з їх монтажу.

котедж прикрашений гірляндами двері котеджу в гірляндах гірлянди на паркані котеджу котедж прикрашений гірляндами
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку