Вулична (зовнішня) світлодіодна гірлянда String (шнур, ланцюжок, світлодіодна нитка).

+++++

Світлодіодна гірлянда String (гірлянда ланцюжок) - це відмінне рішення для святкового оформлення бізнес-центрів, офісів, ресторанів, кафе, дитячих установ, відкритих майданчиків, фасадів та вікон житлових будинків. Існує величезна кількість варіантів використання даної гірлянди.
Розглянемо найбільш популярні і найпоширеніші.

Вертикальне розташування.
Таке розташування гірлянди дозволяє візуально збільшити висоту будівлі, фасадів, підкреслює витонченість архітектурних форм. Використовуючи кілька гірлянд в ряд, ми створюємо ефект світлодіодним завіси, штори, яка своїми яскравими, багатими переливами привертає погляди оточуючих.

Гирляндя нить на домеГоризонтальне розташування.
Дозволяє зробити яскраве підсвічування простору під дахами відкритих павільйонів, альтанок, а також оформити прямі і похилі дахи будинків і офісів. Можна їх розташовувати і по периметру будинків, робити міжповерхове оформлення фасадів, підсвічувати огорожі, паркани.

Гирлянда на крыше


Розташування по спіралі.
Оскільки гірлянда «Шнур (світлодіодний шнур) має досить гнучке підставу, то її можна легко накручувати по спіралі на різні колони, балки, стовпи, Каркаси світлодіодних прикрас особливо святково виглядають кулі, обмотані гірляндами. Саме спіральне розташування гірлянди часто використовується в ландшафтному дизайні при оформленні стовбурів дерев як гірлянда для ялинки, електроопор, стовпів, які розміщені на ділянці і не завжди мають естетичний вигляд. За допомогою спіралеподібного використання такої гірлянди можна приховати і певні дефекти (відколи, вибоїни, нерівності) на декоруємої об'єкті.

светодиодное украшение


Зигзагоподібне, фігурне розташування.
Саме такий тип використання гірлянди дозволяє створити унікальний, креативний проект з зображенням різних орнаментів, фігур тварин, силуетів рослин, дерев і навіть людей. Ви можете оформити вивіску свого магазину або зробити підсвічування рекламного щита і навіть написати побажання і привітання для своїх гостей у вітрині магазину.

ёлка из гирлянды


Креатівте і фантазуйте з гірляндами String!

Вулична (зовнішня) світлодіодна гірлянда String (шнур, ланцюжок, світлодіодна нитка).
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку