FAQ: Новорічне оформлення фасадів будівель.

+++++

Буває виникає необхідність прикрасити таку частину будівлі, як колона, вузький виступ, або потрібні не широкі і великої довжини прикраса фасаду.

Застосовувати для цього гірлянду штора часто буває недоцільно, так як ширина гірлянди 2 метри, а це в більшості ситуацій дуже багато та й максимальна довжина ліній всього 7 метрів.
Тому для прикраси фасаду гірляндам можна використовувати коннектор для гірлянд Delux на 6 виходів і гірлянду типу шнур ( String ). Довжина коннектора близько метра і зазвичай цього цілком вистачає для вирішення завдання.

Новогодняя иллюминация здания

Що ж потрібно?
Вгорі колони, виступу необхідно закріпити сам коннектор, відгвинтити захисні ковпачки і до них підключити гірлянди типу нитка (String).


Гірлянда String складається з 2-х частин: 5м + 5м - це для 10-ти метрової гірлянди і 10м + 10м - для 20-ти метрової гірлянди. Відповідно довжина ліній може бути 5 метрів (це половинка гірлянди "шнур"), 10м, 15м (півтори довжини гірлянди String довгою 10m), 20м, 25м і т.д.


Для живлення всієї цієї конструкції використовується один з блоків живлення застосовуються гірлянд STRING.

ПРИКЛАД: Якщо необхідно прикрасити колону висотою 5 метрів, то для цього знадобиться 1 коннектор для гірлянд і 3 гірлянди типу шнур. Кожну гірлянду ми розділимо навпіл, таким чином, у нас вийде 6 ліній. Заглушки з коннектора ми використовуємо для того, щоб "заглушити" кожну лінію, таким чином вся світлодіодна конструкція буде герметична.

Якщо у Вас є питання, з новорічного оформлення фасадів будівель, пишіть.
Із задоволенням на них відповімо.

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку