Зовнішня гірлянда штора (Delux Curtain)

+++++

Гірлянда є «світлова завіса», що звисає через кожні 8,33см або 10см, в залежності від гірлянди, мідний дріт з каучукової ізоляцією зі світлодіодами одного кольору. Кожна лінія має свій коннектор яким вона підключається до горизонтального дроту. У коннекторе є спеціальний отвір за яке гірлянда кріпиться, як правило пластиковими стяжками. Разьем з'єднує лінію з горизонтальним проводом завдяки своїй конструкції захищає гірлянду від попадання всередину вологи, пилу і захищає від ураження електричним струмом.

конектор гирлянды

Відповідно маючи кілька гірлянд різних кольорів ми можемо змонтувати лінії однієї гірлянди на іншу, таким чином, отримаємо світлова завіса з лініями різного кольору.

гирлянда штора

У комплекті з кожною гірляндою йде шнур живлення (вилка, блок живлення, разьем для підключення гірлянди). Довжина шнура 1,5 або 1,8 метра в залежності від моделі. Блок живлення являє собою діодний міст, блок живлення герметичний, корпус запаяний, а сам діодний міст залитий герметиком, не боїться попадання всередину нього вологи. Нижче фото шнурів харчування для гірлянд з Білої і чорним кабелем.

шнур питания

Блок живлення з'єднується з самої гірляндою через універсальний разьем (№1 на фото). На кінці кожної гірлянди є спеціальна заглушка (№5 на фото) з утримує повідцем (№4 на фото) цей повідець не допускає втрати заглушки в момент монтажу гірлянд, навіть коли заглушка від'єднана від гірлянди вона знаходиться поруч і її не можна втратити. Даний момент дуже важливий при монтуванні особливою на великих висотах. Всі з'єднання в гірлянді герметичні, що досягається спеціальною формою самих сполук, а також наявністю додаткової гумової прокладки (№6 на фото).

разьёмы гирлянды штора

Під номером 3 на фото разьем в кінці кожної гірлянд, на фото під номером 2 разьем на початку гірлянди

Провід буває 2-х кольорів: білий і чорний. Гірлянди на білому дроті застосовуються для прикраси будівель, споруд в світлих тонах, а гірлянди на чорному проводі відповідно для будівель і споруд в темних тонах. При такому застосуванні провід гірлянди менш помітний, це покращує декоративний ефект.

Що ж стосується розмірів гірлянд, то довжина у всіх однакова і становить 2 метри з можливістю збільшення шляхом об'єднання в одну лінію. Вертикальні звисають лінії бувають 3-х розмірів: 1,5 метра, 3 метра, 7 метрів.

Кількість світлодіодів в кожній гірлянді: гірлянда розмірами 2 * 1,5 метра має 24 лінії по 19 світлодіодів в кожній, гірлянда з розмірами 2 * 3м - 24 лінії по 38 світлодіодів, а гірлянда 2 * 7м - 20 ліній по 76 світлодіодів.

Дані по кількості світлодіодів в таблиці нижче.

Довжина (м) Висота (м) Кількість ліній Кількість Led в лінії Всього Led в гірлянді
2 1,5 24 19 456
2 3 24 38 912
2 7 20 76 1520

Для з'єднання гірлянд між собою не потрібні ніякі додаткові елементи або блоки живлення все входить в комплект.

Наприклад: щоб об'єднати 3 гірлянди в одну лінію, досить від'єднати на першій і другій заглушки (№5 на фото), від'єднати блоки живлення (№1 на фото) від другої і третьої гірлянди і поєднати це все разом використовуючи рідні роз'єми-з'єднання. Харчування буде подаватися через блок живлення першої гірлянди.

 

Якщо у Вас залишилися питання, пишіть, з радістю на них відповімо.

Зовнішня гірлянда штора (Delux Curtain)
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку