Типи зовнішніх світлодіодних гірлянд, їх використання

+++++

Типи зовнішніх гірлянд визначаються за їх загальним виглядом та способом використання. Сучасні виробники пропонують декілька варіантів світлодіодних гірлянд, серед них:

«Штора» (CURTAIN);

«Бахрома» (ICICLE);

«Шнур» (STRING);

«Падаюча капля» (SNOWFALL)

зноманітні мотиви (сніжинки, зірочки тощо)

У вуличній ілюмінації широко використовується гірлянда типу «Штора», яка в залежності від довжини світлодіодного проводу (від 1 до 7 метрів) підійде для оздоблення віконних отворів, фасадів будинків, колон, стелі тощо. Також, світлодіодна гірлянда-штора підходить і для створення об’ємних світлових конструкцій: арок, різноманітних фігур.

Світлодіодна гірлянда «Бахрома» за рахунок різної довжини світлодіодного проводу (від 0,5 до 0,9 метра) відмінно декорує та освітлює не тільки широкі фасади будівель, а й їх окремі частини, наприклад піддашок, крильце, альтанки, арки, колони тощо.

Для оздоблення дерев, ялинок, кущів, клумб, газонів та оформлення паркового ландшафту чудово підходить гірлянда «Шнур» (довжина до 10 м. з можливістю подовження). Ця гірлянда має безліч варіантів застосування, від накручування по спіралі до створення об’ємних шарів та скульптур.

«Падаюча капля» особливо вишукано виглядає на високих деревах, де створює ефект падаючого снігу.

Безліч варіантів використання мають і світлодіодні мотиви (прикраси) у вигляді сніжинок та зірок.

Ви їх можете включити до оформлення вітрин, ялинок, фасадів офісу чи приватного будинку.

Компанія «Lumina» пропонує Вашій увазі широкий вибір високоякісних світлодіодних гірлянд для зовнішнього використання ТМ «DeLux», які ви можете придбати у нашому Інтернет-магазин.

Також, за необхідності, Ви можете замовити у нас монтаж і підключення гірлянд будь-якої складності «під ключ». Завжди раді Вам допомогти зробити правильний вибір світлодіодної гірлянди!

Типи зовнішніх світлодіодних гірлянд, їх використання
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку