Світлодіодна гірлянда у термінах. Що потрібно знати щоб вибрати гірлянду.

+++++

Звичайній людині, не маючи технічної освіти, важко розібратися в різноманітній, складній технічній термінології.

Тому, купуючи будь-яке електрообладнання, ми вимушені покладатися на компетентність продавців, менеджерів і звертаємося до них по допомогу під час вибору того чи іншого товару.

Кожного року ми бачимо на прилавках магазинів різноманітні технічні новинки, це стосується як складної електротехніки так і, наприклад, такої звичної для нас як новорічна гірлянда. Проте і вона має свої технічні характеристики.

Отже, давайте визначимо основне, що потрібно розуміти, обираючи світлодіодну гірлянду.

гирлянды на фасаде

Сучасна новорічна гірлянда – це світлодіодна гірлянда з великою кількістю світлодіодів, високою світловіддачею та низьким споживанням електроенергії.

светодиоды

Світлодіод – (LED-лампа) це пристрій, який випромінює світло. Світлодіодні лампи на відміну від звичайних ламп розжарювання споживають дуже мало електроенергії, за рахунок чого вони набагато економніші в експлуатації.

Наприклад, три світлодіодні гірлянди на ялинці за 1 годину роботи споживають у 30 разів менше електроенергії ніж електричний чайник за 10 хвилин роботи, а термін їх експлуатації становить приблизно 10 років.

ІР –це ступінь захист електрообладнання. За міжнародними стандартами він позначається літерами ІР (Ingress Protection Rating) та цифрами від 0 до 9 і визначає ступінь захисту оболонки (ізоляції) від твердих тіл та вологи.

Наприклад, гірлянду із маркуванням IP 20 можна вішати лише всередині приміщення, бо вона не має захисту від вологи, а якщо Вам потрібна гірлянда для вулиці, то обирайте ступінь захисту не нижче ІР 44. Якщо виробник не вказав ступеню захисту ізоляції гірлянди, то рекомендуемо відмовитися від її покупки.

контроллер для гирлянд

Контролер – це пристрій, що дозволяє змінювати режим світіння гірлянд. Може мати кілька режимів: постійне світіння, мерехтіння, затухання, падіння тощо. Є гірлянди з вбудованим контролером, а є без контролера. Купуючи контролер окремо звертайте увагу на ступінь захисту електроприладу, він має співпадати із ступенем захисту самої гірлянди.

Ізоляція – це матеріал, який захищає гірлянду від зовнішнього впливу. Для вуличного використання підходять гірлянди з резиновою або каучуковою ізоляцією, бо вона морозостійка на відміну від ПВХ чи ПЕТ.

Обирайте світлодіодну гірлянду від надійного виробника, який вказує все необхідне маркування і зазначаєособливості її використання, такими є гірлянди від ТМ «DeLux», що представлені у нашому інтернет-магазині «Lumina».

Світлодіодна гірлянда у термінах. Що потрібно знати щоб вибрати гірлянду.
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку