Світлодіодні гірлянди у вуличній ілюмінації

+++++

Вулична ілюмінація – це ефектне рішення з освітлення фасадів будівель, вивісок, ландшафтів парку чи приватної території, дерев, мостів, огорожі за допомогою світлодіодних гірлянд та аксесуарів.

Гірлянди прикрашають вікна кафе

На ринку світлодіодного обладнання є багато варіантів і типів гірлянд, різних фірм виробників та компаній, що займаються їх виготовленням та продажами. У цій статті ми хочемо допомогти вам як правильно підібрати світлодіодні гірлянди для зовнішнього (вуличного) використання, на що потрібно звернути увагу, щоб вибрати якісний, безпечний товар.

Для використання на вулиці підходять так звані зовнішні гірлянди, які мають високий ступінь захисту – не менше ІР44 (маркування IP визначає захисну спроможність оболонки електрообладнання, кабелю гірлянди від проникнення твердих предметів і води). Звертайте завжди увагу на те, з чого виготовлено ізоляційний матеріал кабелю, у якісних світлодіодних гірляндах – це резина або каучук. Якщо виробник заявляє у якості ізоляції зовнішньої гірлянди ПВХ чи ПЕТ, то купуючи таку гірлянду враховуйте, що ізоляція з цих матеріалів не морозостійка і за мінусової температури вона швидко втратить еластичність та потріскається. Про якість гірлянди говорить і заявлений виробником гарантійний термін її експлуатації. Надійні зовнішні гірлянди повинні мати не менше 1 року гарантії.

Вуличні гірлянди можуть мати контролер і з’єднуватися між собою, тому варто звертати увагу на міцність цих елементів.

Зовнішні гірлянди «DеLux», що представлені у нас в магазині, відповідають усім вимогам безпеки, оскільки розроблені спеціалістами спеціально для наших кліматичних умов!

Світлодіодні гірлянди у вуличній ілюмінації
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку