Технології освітлення за круглим столом Goldman Sachs Lighting

+++++

Revolution Lighting Technologies підтвердила свою презентацію в Goldman Sachs, в якій заявила, що Robert V. LaPenta, голова і головний виконавчий директор, і головний фінансовий директор James DePalma представлятимуть за допомогою відеоконференції на організованому круглому столі, організованому Goldman Sachs 23 травня на їх Лондонські офіси.

Goldman Sachs Global Corporate Access group

Цей круглий стіл інституційного інвестора Goldman Sachs орієнтований на обрану групу виробників освітлення, обрану Goldman Sachs Analyst. Компанія Revolution Lighting Technologies, Inc. представить інформацію про свій портфель освітлювальної продукції, її ринку і плані зростання.

Група Goldman Sachs Global Corporate Access працює над визначенням галузей, в яких інституційні інвестори можуть відкривати привабливі компанії, які заслуговують на увагу. Щорічно Лондонська група проводить близько 25 конференцій по всій Європі.

Про компанію Revolution Lighting Technologies, Inc.
Компанія Revolution Lighting Technologies, Inc. є лідером в області проектування, виробництва, маркетингу та продажу світлодіодних освітлювальних рішень, орієнтованих на промислові, комерційні та урядові ринки в Сполучених Штатах, Канаді та на міжнародному рівні. Завдяки передовим світлодіодним технологіям компанія Revolution Lighting створила інноваційну освітлювальну компанію, яка пропонує комплексну передову платформу продуктів високоякісних внутрішніх і зовнішніх світлодіодних ламп і світильників, в тому числі вивісок і систем управління. Revolution Light має унікальну можливість виступати в якості експертного партнера. Revolution Lighting Technologies продає та розповсюджує свою продукцію через мережу регіональних і національних незалежних торгових представників і дистриб'юторів, а також через енергозберігаючі компанії і національні рахунки.

Джерело: источник

Технології освітлення за круглим столом Goldman Sachs Lighting
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку