Динамічне освітлення в інтер'єрі автомобілів

+++++

Сучасні тенденції, такі як автономне водіння і прагнення до індивідуалізації, сильно впливають на дизайн внутрішнього автомобіля.

led освещение в автомобиле

Як сказав, Джон Куйперс, глава відділу автомобільного кузова і освітлення інтер'єру в HELLA: «Водії все частіше хочуть, щоб регулювання освітлення відповідала їх вимогам, наприклад, створювала індивідуальну атмосферу з хорошою атмосферою під час їх поїздок»

logo Hella

Коли немає необхідності водити авто, немає необхідності в жорстких кріслах і тоді фокусом є комфорт.

Разом з виробником автомобілів компанією Audi, єксперт в освітлення та електроніки HELLA розробила настроюються і динамічні функції освітлення для інтер'єру автомобіля. Ймовірно вони будуть застосовані вперше в новому Audi A8.

управление уровнем освещения

У розкішному автомобілі використовується світлодіодний індикатор Matrix, який є важливою віхою в сторону майбутнього. Світловий індикатор вбудований в стелю ззаду. Сім індивідуально контрольованих світлодіодів для читання забезпечують оптимальне освітлення в будь-якому положенні для сидіння. Світлодіодний індикатор Matrix LED в новому Audi A8 управляється за допомогою планшета, дозволяючи пасажиру заднього сидіння індивідуально налаштовувати яскравість, розмір і фокус світлового конуса.

Для створення унікального освітлення, в Audi A8 застосовує різні світлопроводи. Наприклад, в стелі ззаду кольорові світлові напрямні оптично обрамляють матричний світлодіодний індикатор і стельовий блок управління. Крім того, центральні тунельні світлопроводи створюють ефект хвилі, активуючи світлодіоди один за іншим. І під час руху світлові напрямні висвітлюють автомобіль для пасажирів.

У співпраці з HELLA, Audi вже показує, що майбутнє принесе з точки зору варіантів інтер'єру автомобіля.

На додаток до індивідуально настроюється сценаріями освітлення внутрішній світ може незабаром також виконувати функції безпеки.

Динамічне освітлення в інтер'єрі автомобілів
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку