Led або HPSV

+++++

Сьогодні ми будемо порівнювати світлодіоди з HPSV (натрієвими лампами високого тиску). Грунтуючись на знаннях, які ми дізналися про світлодіодах раніше, ми в основному знаємо, що світлодіодні ліхтарі більш ефективні, більш енергозберігаючі, міцніші, ніж лампи розжарювання і компактні люмінесцентні лампи (CFL). Однак який з них краще в порівнянні з HPSV? Ну, ми можемо побачити наведені нижче індекси відповідей.

Напрямок світла

Ми знаємо, що лампах HPS світло поширюється на 360 градусів, а це означає, що деякі люмени не йдуть туди, де вони повинні. Якщо світ не на 100% використовується для бажану область, ми можемо вважати іншу частину світу даремно. Однак світлодіоди не мають цієї проблеми. Світлодіодні заводи використовують лінзу або световодного стійку, щоб направляти світло в призначені місця, але це не означає, що світлодіод може доставляти світло в будь-яке місце, куди ми хочемо. Він також має обмеження через форми лампи.

 

Тривалість життя

Світлодіодні світильники також відомі свого довгого тривалістю життя. Світлодіоди можуть "жити" 50 000 годин, а деякі до 100 000 годин, якщо матимуть гарну форму капсулирования і мати хороший чіп. Час життя ламп HPS набагато менше, ніж світлодіодів. Їх життя близько 2000-20 000 годин.

Спад світлового потоку

Спад светового потока


Життя схоже на марафон. Багато людей втомлюються за короткий час. Деякі втомлюються тільки після тривалого періоду. Так йдуть справи і у ламп. Можливо, "хочуть" висвітлювати наш будинок або дорогу завжди, але факт полягає в тому, що з часом ми повинні замінити їх іншими лампами після певного періоду часу. Світлодіоди дають світла приблизно на 1% -10% менше після 10 000 годин використання і на 30% після 50 000 годин. Скільки це 50 000 годин? Якщо ми використовуємо пристрій 8 годин на день, то знадобиться більше 15 років, що досить довгий час. Звичайно, ми не брали до уваги інші факти, що лампочка може зруйнуватися. У порівнянні зі світлодіодами, лампи HPS працюють без значного спаду протягом останнього періоду життя, але світловий потік падає HPS на початку використання.

Вартість

низкая цена

Вартість світлодіодних світильників звичайно ж дорожче, ніж з лампами HPS. Однак витрати на електроенергію і витрати на заміну, які ми витрачаємо на HPS, досить, щоб купити світлодіодний світильник вже після декількох років використання. Перехід від HPS до LED не тільки добре для нас, але і робить світ кращим! Чому б не зробити це прямо зараз, почніть прямо зараз, замініть освітлення на світлодіодне у себе вдома і ви відразу відчуєте різницю в рахунках за комунальні послуги.

Індекс передачі кольору

 

CRI

Індекс передачі кольору (CRI) показує наскільки природними виглядають кольору об'єкта при висвітленні тих чи інших джерелом світла. Чим вище CRI, тим природніше виглядають об'єкти. CRI білого світлодіода більше 75, деякі добре інкапсульовані світлодіоди можуть досягати показника більше 90, що робить об'єкт схожим об'єкт висвітлюються денним світлом. CRI у HPS ламп набагато менше, CRI менше 23, освітлені об'єкти виглядають жовтими, це можемо на деяких трасах освітлюваних даними джерелами світла.

Температура кольору

Цветовая температура

Колірна температура світлодіода становить від 2600 до 10000k. У відповідності з різними вимогами до функціонального освітлення. Для вашого варіанту є теплий білий, чистий білий і холодний білий. Колірна температура HPS від 1950 до 2250k. При жовтому світлі люди відчувають тепло і сонливість. Тому багато спальні оснащені світильниками з теплим білим світлом. Теплий білий колір світлодіода має такий ефект. Більш того, світлодіод може випромінювати чистий білий колір, який змушує вас відчувати як себе як днем. Цей ефект хороший для вуличного освітлення вночі.

Ми трохи привідкрили завісу і тепер Вибір за Вами. Що вибрати натрієві світильники або світлодіодні.

Led  або HPSV
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку