Світловий дизайн, трохи про важливе

+++++

Світловий дизайн - це один із проявів дизайнерського мистецтва, що дозволяє змінити сприйняття самих різних об'єктів за допомогою освітлення. Починаючи від освітлення в житлових приміщень, і Закінчуючи підсвічуванням міських площ, пам'ятників, храмів та історичних будівель, будь-грамотне і гармонійне освітлення під силу светодізайнери. І мова Не тільки в тому, щоб і чи інша локації виглядала привабливо з настанням сутінків, мова про тижні й місяці роботи над створенням естетичного, ергономічного та енергоефективного світлового проекту.

 

Для того, щоб проект освітлення можна було назвати гідним, він повинен бути збалансованим, а не перевантажувати зір глядача і НЕ затьмарювати об'єкти інтер'єру, а навпаки, підкреслювати особливо важливі акценти і кутати шорсткості в півтінь. При цьому не можна забувати про те, що освітлювальні прилади повинні гармонійно вписуватися в загальну картинку, і на цьому етапі дизайнер повинен спланувати все так, щоб ніде не виселять зайві дроти, щоб кожен світильник був підключений, згідно з правилами експлуатації, і щоб вся конструкція в цілому була безпечною.

Енергоефективність не менше важлива в створення гідного проекту, так як освітлення повинно бути збалансованим Не тільки візуально, але і з точки зору розумного витрати електроенергії. Загалом, робота світлового дизайнера не так вже проста, як може здатися на перший погляд.

Однак, якщо вам не належить висвітлювати центральну площу або старовинне 5-поверхова будівля, можна впорається і самостійно, взяв на озброєння тисячі статей і відео з інтернету. Таким чином, кожному під силу зробити святкову ілюмінацію власної вітальні або веранди, якщо під рукою є слушні поради фахівців і якісні освітлювальні прилади.

светодизайн приватного будинку (новорічні гірлянди)

 светодизайн частного дома (новогодние гирлянды)

Напередодні новорічних свят - це час, коли кожен з нас трохи дизайнер. Ми прикрашаємо своє житло, наряджає ялинки, деякі навіть створюють святкову казку на території біля будинку або старанно працюють над Різдвяної атмосферою в своєму кафе, шоу-румі або магазині. Найпростішим і ефектним варіантом декорування різних локацій перед Новим роком вважається новорічна ілюмінація. Сотні різнокольорових вогнів, мерехтливі написи-привітання і зоряні нитки гірлянд всюди дійсно здатні до невпізнанності змінити як домашній інтер'єр, так і фасад ресторану.

Насамперед експерти радять намалювати план-схему розміщення джерел світла, визначитися скільки різних світильників і гірлянд знадобиться для вашої площі, і як ви зможете оптимізувати їх підключення, щоб відвідувачі НЕ спотикалися в дроти. Далі слідує вибір відповідних освітлювальних конструкцій, важливо враховувати Необхідну довжину гірлянд, кількість режимів світіння і колір вогників, так само обов'язково потрібно вибирати тільки гірлянди призначений для ваших умов. Так, якщо ви повісити на фасаді гірлянду, а не призначену для використання на вулиці, недостатні рівень ізоляції і морозостійкість згубно вплинуть на термін експлуатації прикраси.

Фінальний етап - монтаж. Тут уже кожен робить по-своєму, але якщо вам належить розвішувати багато світильників і гірлянд, краще заручитися підтримкою друзів або колег, бо одному зробити це буде досить складно.

Важливо розуміти, що аматорські експерименти з освітленням НЕ всюди доречні і можуть НЕ виправдати ваших очікувань. Після для створення масштабних і ефектних проектів, завжди краще звернутися до фахівця.

Світловий дизайн, трохи про важливе
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку