Світлодіодні прикраси МОТИВ - казка поруч

+++++

У пошуках креативних і предметно нових рішень в сфері новорічної ілюмінації компанія Delux кілька років тому представила в Україні унікальні світлові прикраси МОТИВ. Фігури швидко зайняли одні з лідируючих позицій на вітчизняному ринку світлотехніки і стали невід'ємною частиною передноворічних підготовок і прикрас будинків і територій.

Конструктивно, новорічні прикраси МОТИВ є світловий провід (дюралайт) вигнутий певною формою і утримується в ній за допомогою металевого каркаса. На даний момент на вітрині нашого магазину представлені дві варіації таких прикрас - сніжинка (Snowflake) і зірка (Star).

Новорічні мотиви Snowflake у вигляді сніжинки виконуються в двох габаритних варіантах - 400х360 см і 600х560 см. Так само на вибір надається два кольори Мотиву - білий і синій. Дані прикраси дуже красиво виглядатимуть як у вікні будь-якого приміщення, так і на великій ялинці або фасадних елементах будинку. MOTIF Snowflake виконаний з якісних матеріалів, має довгий термін служби і дуже низьке енергоспоживання (12 і 24 Вт в залежності від габаритного варіанти).

МОТИВ Snowflake

Прикраси Мотив Star у вигляді зірки виконуються в одному розмірі - 580х580 см, але з набагато більшою кількістю варіантів забарвлення. Тут на вибір пропонується Мотив білого, жовтого, червоного або синього кольорів. Так само як і Snowflake, новорічні прикраси Star мають ступінь захисту IP44, що дозволяє використовувати їх як всередині, так і зовні приміщення. Дані мотиви можуть застосовуватися для монтажу на вікна, двері та стіни будинків, а так само для прикраси ялинки і різного роду фасадних і архітектурних елементів.

МОТИВ Star

Разом з гірляндами, світлові прикраси МОТИВ дарують нам відчуття свята і радості. Як незмінний атрибут Нового року, світлодіодна ілюмінація у вигляді гірлянд або прикрас МОТИВ здатні перетворити сірі зимові будні в світлі дні свят, що наближаються.

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку