Оригінальна і незвичайна гірлянда Ball light

+++++

C кожним роком розвиток і еволюція технологій крокують семимильними кроками, що часом не завжди за ними можна встигнути. Ще недавно новорічні гірлянди представляли собою дроти з невеликого розміру лампами розжарювання і ось таких вже і не знайти на ринку, практично вся ілюмінація виконана на світлодіодах. Крім техніків, над створенням кожної нової моделі новорічних прикрас трудяться так само дизайнери, постійно вигадуючи все більш цікаві і барвисті форми і кольору майбутніх гірлянд. Одним з результатів таких праць є модель Ball Light від компанії Delux.

Гирлянда Ball light

Гірлянда являє собою кулю, з зовнішньої сторони якого розташовані світлодіоди різних кольорів. Світлодіоди знаходяться в режимі постійно миготіння і переливання, що оживляє цей маленький світиться кулька і робить його прекрасним екземпляром для прикраси Вашого новорічного вечора. Гірлянда Ball Light призначена для використання виключно всередині приміщень і прекрасно підійде для підвішування в центрі кімнати, на вікні або на ялинці. Модель має дуже низьке енергоспоживання (3,8 Вт) і володіє 50 або 100 джерелами світла (в залежності від моделі). Такі гірлянди мають відповідні розміри - Ball Light на 50 світлодіодів має діаметр 10 см, на 100 світлодіодів - 15 см.

У нашому магазині представлена ​​так само модель гірлянди Ball light виконаної повністю в синьому кольорі. Такі гірлянди ідеально підійдуть для тематичного оформлення або підкреслення саме синього кольору в інтер'єрі.

Гирлянда Ball light

Гірлянди Delux Ball Light володіють запам'ятовується чарівним чином, що приносить радість і свято в наші серця. Вони здатні стати оригінальним і ефектним прикрасою як невеликої домашньої вечірки, так і масштабного святкування у великому колі знайомих або колег.

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку