Гірлянда "Падаюча крапля" Snowfall C

+++++

Минуло кілька років з їх появи на вітчизняному просторі, а ці гірлянди вже завоювали своє місце на ринку новорічних гірлянд і в умах обивателів. Ефектно поєднуючись з будь-якими іншими моделями, компактно розташовуючись і легко підключаючись, вони запросто змінюють весь вид того чи іншого будинку, будь то невеликий приватний будинок або величезний торговий центр. Мова, безсумнівно, йде про гірлянді Snowfall C.

Гирлянда Snowfall C

Гірлянда має безліч назв - падаюча крапля, метеор, снігопад, стик, метеоритний дощ і т.д. Будь-яке з них в тій чи іншій мірі походить під опис самої гірлянди, так як конструктивно вона являє собою трубку, по якій за допомогою динаміки світлодіодів реалізований ефект краплі, що стікає зверху вниз.

Snowfall C має ступінь захисту IP44 і щільну гумову ізоляцію, що дозволяє використовувати гірлянду як всередині приміщень, так і зовні. Їй не страшний ні снігопад, ні дощ, ні палюче сонце. Гірлянда легко підключається і монтується на будь-які поверхні. Вона стане доступним і відмінним рішенням в завданню - урізноманітнити прості недінаміческіе прикраси.

Модель доступна в трьох модифікаціях - довжиною 0,5 метра, 0,8 метра і 1 метр. Кожна з них має відповідно 60, 96 і 128 світлодіодів. Всі моделі гірлянд Snowfall C можуть з'єднуватися між собою за допомогою конекторів типу «зірка» чи «T-type», створюючи таким чином більш складні і в той же час більш барвисті новорічні фігури.

 

Коннекторы звезда и T-type

Гірлянди «падаюча крапля» Snowfall C завдяки особливій динаміці є одними з найбільш красивих і ефектних моделей новорічних прикрас. Завдяки компактним розмірам і легкості підключення вони можуть монтуватися на будь-якій поверхні - в вікнах будинків і квартир, під дахом або на світловий рекламної вивісці, абсолютно будь-який об'єкт стане виглядати по-святковому, привертаючи увагу людей різного віку - від дітей до дорослих. Адже чарівність Нового року здатне зробити дитину навіть з самого серйозного і незворушного з нас. А така гірлянда як Snowfall C цього помахом чарівної палички дуже сприяє!

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку