Різноманітність гірлянд String для будинку

+++++

На відміну від гірлянд String для вуличного використання, моделі для застосування всередині приміщень має масу модифікацій і візуальних оформлень. Гірлянди для будинку завжди знаходяться в безпосередній близькості від нас, що і викликало необхідність створення абсолютно різних за зовнішнім виглядом гірлянд.

String C. Базова серія ниткоподібних гірлянд для внутрішнього застосування представлена ​​модельними варіантами довжиною 5 і 12 метрів. Колір проводу таких моделей зелений або прозорий, а колір світлодіодів п'ятиметрових гірлянд представлений всім спектром (білий, червоний, зелений, синій, жовтий і мультіцвет). Моделі довжиною 12 метрів пропонуються тільки в білому і мульти кольорі.

Гирлянда Delux String

String Décor C -  гірлянди типу String, світлодіоди яких мають декоративне оформлення. В даному випадку світяться елементи мають вигляд квіток, сердець, зірок, ялинок і бабок. Такі гірлянди ідеально підійдуть для прикраси новорічної ялинки. Вони мають 5 метрів в довжину і пропонуються в різних колірних гамах - білий, синій, червоний, жовтий і мультіцвет.

Гирлянда Delux String Decor

White Ball -  гірлянди ниткоподібної форми, джерела світла яких одягнені в матові кульки невеликого діаметра. Даний модельний ряд представлений гірляндами довжиною 1,5 і 3 метри і має 30 і 60 світлодіодів відповідно. Колір проводу лінійки White Ball прозорий, колір світлодіодів - білий, синій, мультіцвет або RGB.

Гирлянда Delux White Ball

Tree - гірлянда виконана в зеленому кольорі (з прозорим ізоляційним кабелем) з декоративним оформленням джерелом світла у вигляді ялинок. Довжина моделі 2 метри.

Гирлянда Delux Tree

Tower -  декоративне оформлення світлодіодів даного модельного ряду виконано у вигляді Ейфелевих башточок. Колір джерел світла білий або синій, колір кабелю - прозорий. Довжина гірлянди - 2 метри.

Гирлянда Delux Tower

Starfish - гірлянди з декоративним оформленням джерел світла у вигляді морських зірок. Моделі пропонуються білого або синього кольору, довжина - 2 метри.

Гирлянда Delux Starfish

Santa - як можна здогадатися з назви, світлодіоди даного модельного ряду оформлені у вигляді фігурок маленьких Санта Клаусів. Гірлянди представлені тільки в мультіцветние і RGB виконанні, мають довжину 3 або 6 метрів і гарний зовнішній вигляд.

Гирлянда Delux Santa

Metal Ball - дана модель має схожість з уже згаданої нами гірляндою White Ball, тільки замість пластикових матових кульок Metal Ball «одягнений» в невеликі перфоровані металеві кульки. Таке оформлення дозволяє створювати унікальні світлові ефекти і робить гірлянду дуже специфічної і красивою. Metal Ball має в довжину 2 метра і прозорий провід. Колір світлодіодів на вибір - білий, синій або мультіцвет.

Гирлянда Delux Metal Ball

Fiber - одні з лідерів продажів, унікальні і чарівні гірлянди Delux Fiber мають волокнисту декоративне оформлення світлодіодів, приємне як зовнішнім виглядом, так і тактильними відчуттями. Колір гірлянди представлений повною гамою - білий, синій, червоний, жовтий, зелений і мультіцвет. Довжина моделі - 6 метрів. Пропонується в двох модельних варіаціях - постійного світіння і динамічні, з вбудованим контролером на 8 режимів.

Гирлянда Delux Fiber

Diamond - гірлянди з «наконечниками» у вигляді коштовного каменя Діамант. Так само представлені в статичному і динамічному виконанні, білого, синього, мульти або RGB кольору і завдовжки 5 або 6 метрів.

Гирлянда Delux Diamond

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку