Магія світлодіодних гірлянд

+++++

Щорічно стикаючись з передноворічної суєтою, підготовкою до свят і прикраси приміщень, ми замислюємося - в чому чарівництво новорічних гірлянд? Чим вони так тягнуть і чому піднімають нам настрій? Чому в пошуках гірлянд потрібного кольору, форми і розміру ми витрачаємо стільки зусиль, часу і коштів?

Зараз вже важко уявити Новий рік без красивих різнобарвних гірлянд, розвішаних по всьому місту, на ялинках, будинках і магазинах. Щороку з грудня по січень наші міста перетворюються, вулиці переморгуються різнокольоровими вогнями, на площах підносяться красуні ялинки, так само прикрашені морем кольорових гірлянд. Все це надає свята атмосферу магії та чаклунства, приносить спокій і відчуття свята в серця.

Новогодние гирлянды

Яскраві, барвисті гірлянди своїм світлом витісняють сірі будні, відкриваючи двері свята, впускаючи в дім щастя. Те, що вчора ще було непоказним і темним, сьогодні блищить і переливається різними кольорами! Те, повз чого вчора можна було пройти не помітивши, сьогодні виділяється на всю вулицю, привертаючи увагу і викликаючи цікавість. Недарма перші, хто «вбирається» в новорічну ілюмінацію - це всілякі супермаркети і магазини. Чому не залучити покупців цим простим і ефектним способом, та й до того ж прикрасити до Нового року?

Для прикраси вулиць, фасадів будівель, зовнішніх ялинок і архітектурних елементів використовуються гірлянди з високим ступенем захисту (IP44 і вище). Як правило, вони мають хорошу гумову ізоляцію, здатну витримати морози, сніги і дощі, пекуче сонце і інші примхи погоди. Гірлянди для застосування всередині приміщень виконуються з ПВХ ізоляцією, вони більш тонкі і витончені, однак не призначені для використання під відкритим небом.

Новогодние гирлянды

За формою і типам гірлянд і зовсім існує величезна безліч - це і прості ниткоподібні гірлянди String, і бахрома Icicle, і штора Curtain, і падаюча крапля Snowfall, і багато інших. Колірна гамма, яка пропонується на сучасному ринку новорічної ілюмінації дозволяє підібрати модель під будь-які фасади і проекти, створити унікальні світлові рішення і прикрасити будинок особисто під Ваш смак. Ви можете компонувати різні види гірлянд, доповнювати їх світловими прикрасами МОТИВ, фігурами і світлодіодним проводом. Як буде виглядати Ваш Новий рік залежить виключно від польоту Вашої фантазії!

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку