Святкова атмосфера для бізнесу

+++++

Постійний пошук креативних рішень в сфері піару, реклами та декорування в бізнесі призводить до все нових і нових способів створення тієї чи іншої атмосфери для будівель, майданчиків, фасадів і виставкових залів. У залученні клієнтів до власних товарів і послуг працюють тисячі людей, і політ їх думок дозволяє нам бачити навколо на вулицях барвисто декоровані маркети, перукарні

Фасадные гирлянды

Одним з видів прикраси будівель і внутрішніх приміщень є використання світлодіодних гірлянд. Вони здатні створити неповторну атмосферу, їх переливається світло вабить відвідувачів і привертає їх погляди до себе, а як наслідок і до потрібного власнику товару чи послуги. Гірлянди ідеально впишуться в декорування будь-якого бренду, так як бувають абсолютно різних кольорів і розмірів.

Наприклад, за допомогою гірлянд String можна прикрасити дерева, рекламні борди або просто провести периметр. Гірлянди штори ідеально підійдуть для великих площ - дахів, стін або вікон. Під стелю або дах ефектно впишуться моделі Icicle (бахрома). Включаючи різні режими мерехтіння можна домогтися ефектного динамічного переливання.

Гірлянди можуть використовуватися для прикрас вечірок і заходів як в приміщеннях, так і на повітрі. Зовнішні моделі мають захист від дощів, снігів і перепадів температур. З їх допомогою можна створити ефект снігопаду, дощу, що переливається штори і т.д.

Гирлянды падающая капля

Святкові гірлянди здатні створити неповторну атмосферу свята, позначити Вашу індивідуальність, відкритість новим ідеям і привернути увагу навіть, здавалося б, незацікавлених людей. Світлодіодні гірлянди мають тривалий термін служби і можуть радувати Вас і Ваших відвідувачів не тільки напередодні Новорічних та Різдвяних свят але і весь рік безперервно!

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку