Бахрома Нового року

+++++

Першими попереджають нас про наближення новорічних святах всілякі магазини, супермаркети і торгові центри. Зазвичай, коли вдома ще немає ні святкової красуні - ялинки, ні навіть натяків на свято, з полиць супермаркетів до нас вже кричать новорічні знижки, в залах розставлені ялинки, а на вікнах дахах і стінах виблискують новорічні гірлянди. Однією з найпопулярніших моделей у магазинів є гірлянда Icicle або бахрома.

image001

Гірлянда Icicle виконується у вигляді двометрового горизонтального кабелю, вниз з якого на певній відстані один від одного звисають різної довжини гілки зі світлодіодами. Саме різна довжина вертикальних «бурульок» обумовлює одна з назв цієї гірлянди - «рвана штора» або «бахрома». Моделі, призначені для зовнішнього використання, мають якісну гумову ізоляцію, як правило, білого або чорного кольору. Така ізоляція відмінно переносить температурні перепади, опади, сонячні промені і т.д. Icicle для використання всередині приміщень виконуються на прозорому кабелі з ізоляцією з ПВХ.

Гірлянда бахрома зазвичай має дві модифікації 2х0,5 метра або 2х0,9 метра. Тобто, висота максимально довгого сегмента може бути півметра або 0,9 метра. Кількість джерел світла на таких моделях - 90 і 120 відповідно. Кожна гірлянда має 15 сегментів зі світлодіодами.

Вибір кольору гірлянд найповніший - білий, червоний, зелений, синій, жовтий, мультіцвет і навіть фіолетовий! Ось вже дійсно є де розгулятися ідеї. Гірлянду Icicle можна підібрати абсолютно під будь-який колір фасаду або стін і вписати абсолютно в будь-який інтер'єр.

image002

Таку бахрому можна з'єднати між собою до 8 штук, отримавши при цьому цілісну гірлянду довгою 16 метрів! До кожної гірлянді можна під'єднати контролер і вона починає блимати, засяє і буде переливатися, створюючи барвисті, динамічні ефекти.

Гірлянди Icicle можна вішати під дахом Вашого приватного будинку, на вікнах будинків, квартир або офісів, біля дверей і на сходах. Одна і найвдаліших модифікацій новорічних гірлянд барвисто впишеться в Ваш інтер'єр і подарує незабутнє відчуття свята і комфорту.

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку