Гірлянда Curtain - світловий завісу свята

+++++

Напередодні Новорічних свят усі ми замислюємося про те, як прикрасити свій будинок, ялинку або двір. Тут можна зіткнутися з тим, що нинішній ринок просто рясніє різними видами прикрас і гірлянд, які різняться за своїм виглядом, конструкції, кольору і т.д.

Гирлянда Curtain

У даній статті ми розглянемо один з поширених видів гірлянд відомих як «штора» або «завісу». Гірлянди Curtain або по-простому - штора виконуються у вигляді горизонтального дроту зі звисаючими через певні відстань один від одного гілки зі світлодіодами. Такі моделі ідеально підійдуть для світлового покриття великих площ, дахів і стін будинків, вікон і дверей.

Як правило, такі гірлянди мають двометрових горизонтальний дріт і звисають частини в 1,5 метра, 3 метра або 7 метрів. На звисаючих частинах рівномірно розташовуються джерела світла - світлодіоди. Густота розташування світлодіодів приблизно однакова у всіх моделей. Так, наприклад, гірлянди висотою півтора метра мають 24 сегмента, на кожному з яких розташовується 19 світлодіодів, таким чином, вся гірлянда цілком містить 456 джерел світла. Відповідно моделі триметрової висоти мають 912 світлодіодів (24 сегмента по 38 світлодіодів), а семиметрові гірлянди - 1520 (20 сегментів по 76 світлодіодів).

Моделі для зовнішнього застосування виконуються з гумовою ізоляцією, яка прекрасно витримує перепади температури і опади. Гірлянди для використання всередині приміщень не мають такого ступеня захисту, їх ізоляція виконується з ПВХ (полівінілхлорид). ПВХ ізоляція має так званий «прозорий» колір.

 Гирлянда Curtain

Колір самої гірлянди (джерел світла) набагато різноманітніше - білий, жовтий, червоний, синій, зелений або мультіцвет. Таким чином можна підібрати модель під будь-який інтер'єр і вміло декорувати будь-який фасад.

Кожна гірлянда має свій кабель живлення на 220В довжиною близько двох метрів, проте вони легко знімаються, а самі гірлянди з'єднуються між собою в лінію. Моделі висотою півтора метра, наприклад, можна з'єднати разом до 8 штук, висотою 3 метри - 4 штуки, а семиметрові гірлянди - 2 штуки.

Гірлянди Curtain виробництва компанії Delux зможуть порадувати Вас не тільки прийнятною ціною і чудовою якістю, а й великим розмаїттям кольорів, ефектним зовнішнім виглядом і неповторним відчуттям свята, як на календарі, так і в душі.

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку