Переливається світлом завіса - неповторна атмосфера свята!

+++++

З самого початку грудня всі ми прагнемо зловити той самий «Новорічний настрій», щоб зустрічати Новий рік з посмішкою і радістю. Що ж надає нам це саме настрій? Без сумнівів - пахне хвоєю ялинка, різноманітність страв на святковому столі і, звичайно, подарунки! Чи не останнє місце в цьому списку займають і святкові гірлянди.

Гирлянда Curtain

Про Новорічних гірлянд написано чимало, ми ж зараз торкнемося одних з найефектніших з них - Curtain Digital або Snowfall, виробництва компанії Delux. Такі моделі виконуються у вигляді гірлянди завісу, але з динамікою світлодіодів. У моделі Snowfall реалізована динаміка падаючого снігу, а в Digital - переливання.

Гірлянди такого типу називають «плей лайт» (англ. Play light) або світловий дощ. Вони являють собою горизонтальний дріт, як правило, довгою 2 Гирлянда Curtainметра, і звисають елементи зі світлодіодами (в моделях Snowfall їх довжина становить 1,5 м, а в Digital - 2 м). Гірлянди мають ступінь захисту IP44, що дозволяє використовувати їх зовні приміщень, під снігом і дощем. Кожна гірлянда має в стандартній комплектації свій контролер, за допомогою якого можна управляти різними режимами мерехтіння світлодіодів.

Компанія Delux надає на вибір колір гірлянд типу play light - білий і синій. Гумова ізоляція гірлянд, здатна переносити всі капризи погоди, має білий колір. Кожна модель містить 240 світлодіодів. Гірлянди легко монтуються і підключаються. Вони досить ефектно виглядатимуть на фасадах будинків, стінах, вікнах або дверних отворах. Гірлянди Curtain Snowfall і Curtain Digital можна використовувати так само для прикраси вітрин, ялинок, колон та сходів, вони однаково красиво виглядатимуть як на приватних будинках, так і на різного роду торгових точках, супермаркетах або ресторанах.

Сучасний ринок новорічних прикрас рясніє різними видами і типажами гірлянд, однакоГірлянда Curtain лідерство, безсумнівно, залишається за суміщенням якості і доступності. Гірлянди виробництва компанії Delux можуть похвалитися одночасно як першим, так і другим. А виробляючи такі моделі гірлянд як Curtain Snowfall або Curtain Digital, компанія виходить на новий рівень технологій для новорічної ілюмінації. Переливаються, мерехтливі і блискучі гірлянди Delux play light додадуть будь-якій місцевості або фасаду відтінок чарівництва свята і казки. Завдяки великим розмірам і формі типу «штора» або «завісу» моделями Curtain Snowfall і Digital можна прикрасити великі площі, дахи та стіни будинків, вікна і т.д. Вони чудово поєднуватимуться з іншими варіантами гірлянд, такими як Icicle або String.

 

 

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку