Новий рік в патріотичному стилі!

+++++

Для патріотів і просто любителів української символіки компанією Delux розпочато випуск світлодіодним гірлянди у вигляді українського прапора. Гірлянда є завісу, розміром 1,5 метра на 1 метр (зовнішнє виконання) або 0,9 метра на 0,6 метра (внутрішнє виконання) і в точності повторює кольори національного прапора України.

Гирлянда Delux Curtain UA

Моделі для зовнішнього виконання мають гумову ізоляцію, яка прекрасно переносить наші з Вами іноді важкі кліматичні умови. Колір ізоляції може бути білий або чорний, що дозволяє підібрати гірлянду під конкретний фасад або забарвлення стін. Така прикраса легко можна розмістити на стінах будівель, вікнах або деревах.

Гірлянди для внутрішнього використання можуть так само розміщуватися на стінах або вікнах з внутрішньої сторони приміщення. Уявіть, як ефектно сяючий прапор нашої країни буде виглядати в темний час доби з вікна будинку! Багато людей в знак солідарності з нинішньої ситуацій вивішують прапори на балконах і підвіконнях своїх квартир. Але їх не видно вночі. Цей прапор буде видно в будь-який час! А підключивши до неї контролер на 8 динамічних режимів можна змусити гірлянду блимати і переливатися різними способами.

Гирлянда Delux Curtain UA

Гірянда Delux Curtain у вигляді українського прапора створена для тих, хто втомився від гірлянд звичайних кольорів і шукає різноманітності. Така модель ніколи не залишиться непоміченою і створить неповторну атмосферу не тільки напередодні Новорічних свят, а й протягом усього року.

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку