Гірлянда нитка Delux String якість і доступність

+++++

Гірлянд стандартної ниткоподібної форми на нинішньому ринку новорічних прикрас незліченна безліч. Іноді вони вражають нас своєю дешевизною, проте що ми отримуємо за ці гроші? Не всі китайські виробники гірлянд сильно переймаються якістю виробленого продукту. І цього вже точно не можна сказати про відомому бренді Піднебесної - Delux'е.

Гирлянда STRING на доме

Ниткоподібні гірлянди або, як їх ще називають гірлянди - шнурок, Виробництва Delux виконуються для зовнішнього або внутрішнього застосування. Моделі для використання поза приміщеннями мають довжину 10 метрів і можливість з'єднання до 8 штук, що дозволяє створити єдину гірлянду String довжиною 80 метрів! Такі гірлянди мають гумову ізоляцію, цілком надійну і здатну пережити не одну морозну зиму і палюче літо. Колір кабелю - чорний або білий, дозволить підібрати модель під відтінок Вашого фасаду або стін. Колір самої гірлянди може бути білим, синім, зеленим, червоним, жовтим або різнокольоровий.

Фото гирлянд на дереввьях

Моделі String для внутрішнього застосування виконуються довжиною 5 або 12 метрів. Крім різноманітності кольорів такі гірлянди мають так само різні варіанти оформлення джерел світла. Це можуть бути і звичайні світлодіоди і фігурки у вигляді Санта-Клауса, Ейфелевої вежі, ялинки, кульки, зірочки або тварин. Всі гірлянди String мають напруга живлення 220 В і Вам не треба буде абсолютно ніяких додаткових аксесуарів для їх підключення або з'єднання.

Гирлянда String на ёлке

Гірлянди String мають найширше застосування. Їх використовують для обмотування ялинки, протягування по периметру будинку, вікон і т.д. Вони чудово поєднуються з іншими серіями гірлянд, такими як Icicle, наприклад. Гірлянди String стануть чудовою прикрасою будь-якого приміщення, ялини або двору під Новий рік і подарують казкову атмосферу свята.

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку