Як вибрати гірлянду

+++++

Перед початком підготовки до Новорічних свят усі ми замислюємося над вибором ялинок, іграшок або гірлянд. Вибираючи останні, Ви цілком можете зіткнутися з тим, що за рік ринок гірлянд знову виріс, кількість різноманітних моделей, їх квітів і розмірів стало неймовірно багато. Яку ж гірлянду вибрати, де вони застосовуються і як підключаються? Це ми і спробуємо зараз з'ясувати.

Отже, однією з найпоширеніших гірлянд є модель - нитка або шнур (string). Вона являє собою довгий кабель з рівномірно розташованими на ньому джерелами світла. Сфера застосування таких моделей найбільша - ними можна обмотувати ялинки або вікна, прикрашати периметр, паркан або сходи. Довжина таких гірлянд, зазвичай, велика. Деякі зовнішні моделі досягають в довжину 20 метрів! Але навіть моделі поменше можна легко поєднати в лінію. Для цього не потрібно ніяких додаткових аксесуарів або знань в електриці. Таким чином, можна створити лінію гірлянди практично в сотню метрів!

Гирлянда Delux String

Ще одна популярна модель - бахрома або рвана штора (icicle). Такі гірлянди, як можна зрозуміти з назви, є горизонтальний дріт, з якого звисають гілки зі світлодіодами різної довжини. Icicle вельми популярний і Ви часто можете побачити його, гуляючи по місту, у вечірній час, особливо незадовго до безпосередньо Нового року. Вішають їх, як правило, під дахами будинків, на сходах, рідше - на вікнах або стінах. Їх так само можна з'єднувати між собою, створюючи комплексну гірлянду довжиною до 20 метрів. Окремо можна згадати гірлянду бахрому з «флеш» ефектом. У них частина світлодіодів знаходиться в режимі спалаху, створюючи досить барвисту і ефектну динаміку.

Гирлянда Delux Icicle

Модель гірлянд Curtain є завісу зі світлодіодами і ідеально підходять для великих площ - стін, вікон, дахів або дверей. Кілька таких моделей з'єднаних між собою здатні чудово прикрасити фасад будівлі, яскраво виділяючи його і залучаючи захоплені погляди всіх, хто знаходиться поруч. Динамічні режими окремих моделей гірлянди Curtain виконуються у вигляді снігопаду або переливання, що вельми красиво виглядає не тільки взимку, але і в будь-який час року.

Гирлянда Delux Curtain

Так само, варто згадати і про менш популярних, але теж дуже красивих гірляндах, таких як Snowfall або «падаюча крапля». Гірлянда виконана в формі трубки, по якій з тією чи іншою швидкістю пробігають вогні, створюючи ефект краплі, що падає вниз.

Гирлянда Delux Snowfall

Гірлянда Ball light - ефектний куля з світлодіодів, може використовуватися всередині приміщень, випромінюючи свій святковий світло на 360 градусів навколо себе.

Гирлянда Delux Ball Light

Різноманітність Новорічних гірлянд дійсно велике. Трохи терпіння і креативності і Ви зможете підібрати ідеальне поєднання різних моделей для свого приміщення. А вдалий вибір гірлянд це вже величезний заділ на святковий настрій! Залишиться тільки запросити друзів, купити шампанське і приготувати святкову вечерю.

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку