Як правильно вибрати гірлянду

+++++

Прийшла зима і, здається, що навіть в повітрі запахло святом. Скоро в будинку почнуть витати апетитні аромати, і з'явиться гарна зелена ялинка, яку необхідно красиво прикрасити, адже вона є найголовнішим символом свята. І саме тому її слід прикрасити якнайкраще. Для цього знадобляться красиві іграшки і, звичайно ж, гірлянда. До вибору гірлянди необхідно підійти з великою відповідальністю, оскільки саме вона в першу чергу привертає увагу і здатна навіть не показною ялинці надати оригінальність.

Для вибору гірлянди не потрібно сильно багато зусиль, але все ж перед покупкою краще враховувати деякі особливості, які допоможуть вибрати гарний, повністю безпечний і якісний новорічний аксесуар, який з легкістю прослужить не один рік.

Новый год

Кожна гірлянда хорошої якості повинна мати всі відповідні документи, а також зрозумілу інструкцію з використання. Для зручності керівництво повинно бути написано на кількох мовах. В інструкції повинно бути зазначено, де можна застосовувати гірлянду, адаптована вона для експлуатації поза приміщенням і наскільки вона безпечна для прикраси ялинки. Зазвичай, гірлянди для зовнішнього застосування мають гумову ізоляцію, вона краще ніж ПВХ переносить перепади температур і атмосферні опади.

Гірлянда повинна бути безпечною. У структуру повинні входити як мінімум 10 світних елементів. Щоб уникнути виникнення пожежі найкраще віддати перевагу гірляндам, які мають потужність близько 65 ват, а лампочки з напругою близько 26 вольт.

Ніколи не варто купувати гірлянди, у яких занадто тонкі проводки. Це дуже небезпечно. Проведення маленької товщини не завжди можуть витримати навіть невелика напруга, внаслідок чого в середині відбувається перегрівання. Даний процес тягне за собою замикання і виникнення пожежі.

Найкраще вибирати гірлянди, у яких є різні режими миготіння. Вони зможуть зробити вигляд ялинки більш веселим і різноманітним. Велика увага так само варто приділити вибору кольору.

Для прикраси ялинки ні в якому разі не можна купувати гірлянду, яка складається з ламп розжарювання. Найкраще вибирати зі світлодіодними лампами. Це дуже популярні лампочки нового покоління. Вони економні і більш безпечні. Термін роботи у них набагато більший, ніж у звичайних.

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку