Новорічні прикраси вікон

+++++

У багатьох будинках звичайні віконні рами давно замінені практичними склопакетами. Вони дарують нам тепло і тишу. Але навіть їх можна включити в загальний святковий декор.

Новогоднее окно

Звільніть місце на підвіконні, адже на ньому можна встановити ціле новорічну виставу. Для створення імпровізованого міста потрібен всього лише щільний картон (можна використовувати звичайну коробку) і ножиці. Виріжте будинки і дерева. Обов'язково зробіть вікна - це дуже важливий елемент. Додайте фігурки казкових персонажів або людей. Виріб можна пофарбувати в білий колір - це створить імітацію снігу. Встановіть всю конструкцію на підвіконні, а всередину покладіть світиться гірлянду. При вимкненому світлі паперовий місто оживе: крізь вікна будинків буде пробиватися тепле світло, а фігурки заживуть своїм життям. Така прикраса подарує казку і дорослим, і дітям. Якщо немає бажання возитися з папером, можна прикрасити підвіконня товстої гірляндою. Покладіть дощик зеленого або білого кольору і хаотично розкладіть по ньому ялинкові кулі. Можна також додати шишки і ялинові гілки. Якщо поставити фігурки Діда Мороза і Снігуроньки, то весь декор стане схожим на зимовий ліс.

Прикрасьте штори. Підвісьте до карнизу гірлянду з намистин або звичайний дощик. Постарайтеся розподілити його рівномірно, інакше святковий елемент буде виглядати неохайно. Додайте банти і ялинкові кулі. Можна повісити до штор світиться гірлянду. Головне, не переборщити з прикрасою гардин. Намагайтеся підбирати ті новорічні атрибути (кульки і гірлянди), які будуть гармоніювати з кольором штор. Можна вирізати з тканини сніжинки різних розмірів і форм. Візерунок може бути абсолютно будь-яким.

Утворені сніжинки прікрепітеДекор вікна шпильками до тканини штор - таким чином вийде ефект засніженій тканини.

В цьому випадку, краще обмежитися лише сніжинками. Якщо додати мішуру і гірлянду, образ може вийти перевантаженим.

Для прикраси вікон, дверей або стін по периметру найкраще підійдуть ниткоподібні гірлянди типу String. Так само можна використовувати гірлянду бахрому Icicle або штору Curtain. На вікна замість паперових сніжинок, можна повісити світлові прикраси МОТИВ.

Не варто чекати в морозний день появи на склопакетах хитромудрих узорів. Багато давно створюють подібні малюнки самостійно. Повторити шедевр дідуся Мороза можна за допомогою звичайного паперу, зубної пасти або фарб. Якщо не хочеться возитися з миттям вікон, то краще зупинити свій вибір на виробах з паперу. Необов'язково шукати подібну річ в магазині, досить включити фантазію і озброїтися ножицями. Придумайте свою власну новорічну казку. Погортайте дитячі книжки, подивіться старе кіно або просто попросіть допомоги у дітей. Подібні саморобні візерунки не втрачають своєї актуальності вже жоден сезон. Головною їх перевагою є повна свобода і можливість створити щось нове. Найпростішим візерунком є ​​намальовані їли, обриси сільських будиночків і дідусь Мороз. Просто намалюйте героїв, а потім виріжте їх. Приклеїти прикраси можна за допомогою скотча, який потім буде дуже легко зняти.

Украшение окон

Прикрасити вікна можна простими свічниками, обв'язаними червоної стрічкою. Створюйте свій власний святковий дизайн вікна. Такі прикраси надовго залишаться в пам'яті і наблизять відчуття Нового року!

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку