Як прикрасити будинок до Нового року своїми руками
Ще трохи, і новорічні свята постукають на поріг кожного будинку. Але, для створення казкової атмосфери, потрібно як слід підготуватися. Для того щоб «народити» квартиру, необов'язково витрачати великі гроші. Якщо проявити трохи фантазії, то можна зробити своє житло неповторним, таким, що запам'ятовується і по-справжньому новорічним, купивши недорогі гірлянди і зробивши чудові святкові іграшки.
2016 - за Східним календарем, рік червоної мавпи. Мавпа сама про себе вважається емоційною і імпульсивним твариною. Червоний колір - колір пристрасті, експресії і емоцій. Щоб рік пройшов порівняно спокійно, потрібно гідно зустріти примхливе тварина.
Кімнати бажано наповнити іграшками-мавпами. М'які, скляні, пластмасові мавпочки піднімуть настрій і посилять святкову атмосферу. У сім'ях, де є діти, символ року можна створити своїми руками. Для цього знадобиться картонка, кольоровий папір і фарби. Намальовані і вирізані мавпочки можна повісити потім на ялинку. Крім того, їх можна зліпити з глини або пластиліну. Оригінальні роботи, поміщені на чільне місце, порадують юних майстрів, і додадуть їм відчуття причетності до спільної торжества.
Новорічні гірлянди і раніше залишаються улюбленцями святкових інтер'єрів. Вони можуть бути скрізь - в передпокої, в вітальні і навіть на балконі, не рахуючи ялинки. Але, недолік електричних гірлянд в тому, що вони будуть розміщені поблизу від розеток. Щоб його усунути, потрібно повернутися в дитинство і згадати гірлянди, виготовлені за допомогою клею, ножиць і кольорового паперу. Щоб вони не залишалися непоміченими на тлі вогників і бенгальських свічок - їх потрібно посипати фольгою або дощиком.
Свічки - окрема тема для розмови. Якщо компанія невелика, то їх може бути багато. Перевага в наступаючому році віддається червоному кольору. Червоні свічки будуть залучати удачу і радісні події. Але, якщо компанія велика, не варто ризикувати, оскільки свічка, перекинута під час загальних веселощів, може привести до катастрофи. Альтернативою свічок можуть бути світильники яскравих кольорів, які коштують недорого і убезпечать будинок від неприємностей.
Відомо навіть маленьким, що новий рік починається не з бою курантів і не зі святкового столу, а з передпокою.
Щоб гостям сразупотрапити в казкову атмосферу важливо як умога краще її підготувати.м
Перш за все, потрібно подбати про вхідних дверей. Для створення новорічного віночка необхідна дріт, блискуча мішура, прикріплена до неї, і дзвіночки. Повісивши такий вінок на двері, можна не сумніватися, що удача обов'язково постукає в двері ще до настання свята. По периметру двері можна прикрасити красивою гірляндою.
Вікна, карнизи і штори так само не слід залишати без уваги. Можна обважити віконний прийом гірляндою, на стекла можна прикріпити сніжинки, зроблені з серветок. На підвіконня можна помістити ялинкові шишки, присипані блискітками, а на карнизи різнокольорові саморобні кульки і гірлянди. Вікна можна розписати, зробивши вітражне скло, яке буде висвітлюватися в світлі гірлянд.
Новий рік - час веселощів і виконання бажань. Тому, до нього потрібно підготуватися як слід. А новорічна атрибутика, виготовлена своїми руками, здатна не тільки підняти настрій, але і стати ближче своїм дітям, відчути себе чарівником, створити атмосферу тепла і радісного очікування дива.