Cвітлодіодна гірлянда

+++++

Світлодіодна гірлянда (led гірлянда) - на сьогодні найпоширеніший тип електричної гірлянди.

Як нам відомо, раніше всі електричні гірлянди випускалися з лампочками. Вони були з маленькими патронниками і в них вкручувалися лампочки на 3,5 вольта. Світили вони жовтуватим світлом, але якщо хто хотів, міг пофарбувати їх лаком або фарбою в інший колір. Через якийсь час лак облущівался і все починалося з початку.

лампочки

Термін служби бажав, звичайно, кращого, часто ці лампочки перегорали.

лампочки

 

Завдяки розвитку світлотехніки зараз ми можемо насолоджуватися яскравими світлодіодними гірляндами різних кольорів. На відміну від застарілих лампових, LED гірлянди мають великий термін служби, на практиці він більш обмежений терміном служби блоку живлення, або живучістю кабелю ніж терміном служби світлодіода, так як термін служби світлодіода становить кілька десятків тисяч годин.

 светодиодные гирлянды

Всі світлодіодні гірлянди можна умовно розділити на кілька груп:

«Шнур» (провід з припаяними до нього світлодіодами);

Гирлянда светодиодная

«Бахрома» (гірлянда з вертикальними світловими лініями різної довжини, візуально нагадує звисають з козирка бурульки);

гирлянда светодиодная

«Штора» (світлова завіса, що вдає із себе кілька десятків вертикальних світлодіодних ліній однакового розміру, з вигляду нагадує «штори-підвіски на дверях»);

гирлянда

«Падаюча крапля» (прозора пластикова трубка з друкованою платою на яку припаяні в одну лінію світлодіоди, зазвичай вішають на дерева і схожі на падаючі метеорити.);

Гирлянда светодиодная

«Мотиви» (LED прикраси, металевий або пластиковий каркас фігури з намотаним на нього світиться проводом або гірляндою типу шнур).

гирлянда мотив

Світлодіодні гірлянди ділять на внутрішні і вуличні (зовнішні). Також вони можуть бути з'єднуються і непоєднувані, з контролером або без нього, з можливістю підключення контролера або без такої можливості.

 

Основні кольори представлені сьогодні на ринку України: білий (холодний білий), теплий білий, жовтий, синій, червоний, зелений, фіолетовий, помаранчевий. Є різнокольорові це коли в гірлянді застосовують світлодіоди різних кольорів). Також є гірлянди з RGB LED (це світлодіоди які можуть змінювати свій колір).

Светодиодная гирлянда

 

Для світлодіодних гірлянд можуть застосовуватися різні типи світлодіодів:

Professional (застосовують в якісних гірляндах, зазвичай вуличного виконання);

Econom Line (економного виконання) застосовують в недорогих вуличних, а також в гірляндах для внутрішнього застосування.

 

 

Чи всі гірлянди однакові? Відповімо: Ні!

Всі світлодіодні гірлянди, представлені сьогодні на ринку України проводяться в Китаї. Навіть ті гірлянди, які вважають європейськими, виробляються також на заводах в Китаї, але тільки під контролем тієї торгової марки, під якою вони випускаются.Поетому якщо постачальник відповідально ставиться до свого продукту, він не допустить потрапляння на ринок неякісної продукції. А якщо постачальник має намір дешево купити, швидко продати і забути про те, що він колись продавав світлодіодні гірлянди, то самі розумієте, якої якості буде гірлянда.

Тому перед тим як купити світлодіодні гірлянди не завадить дізнатися про ту ТМ під якою випущена світлодіодна гірлянда. Варто дізнатися, скільки років на ринку, які є відгуки про якість продукції. Також уважно і зучіть упаковку. На ній має бути вся необхідна інформація (Виробник, постачальник і їх адреси, споживана потужність, розміри, колір, тип джерела світла, номера дозвільних документів, штрихкод).

упаковка гилянды

 

Якщо у вас є питання щодо світлодіодних гірлянд, задавайте в коментарях, із задоволенням Вам відповімо.

Cвітлодіодна гірлянда
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку