Repro-Light - універсальні світильники

+++++

Цілі даного проекту:

Стійка модульна архітектура: світильник буде складатися зі спеціальних блоків (корпусу, світлодіодного модуля, і оптики), які будуть маштабіроваться і можуть бути легко переконфігурувати клієнтом у відповідності з потребами. Модулі програмуються таким чином, щоб не тільки мати можливість змінювати конструктивно світильник (наприклад, додавати або змінювати світловий модуль, оптику і т.д.), а й на програмному рівні може бути індивідуально налаштоване і оновлено (наприклад: застосування динамічного освітлення). Всі зміни можуть бути зроблені як перед придбанням. так і після.

Repro-Light Repro-схема

Human Centric Lighting: світильник майбутнього повинен підтримувати здоров'я і працездатність людей за допомогою оптимізації візуальних, біологічних і емоційних ефектів світла, який називається Human Centric Lighting (HCL). Параметри освітлення (інтенсивність, колірна температура) варіюються, щоб імітувати природну динаміку денного світла і викликати позитивні ефекти.

Human Centric Lighting

Розширене підключення до IoT: інтелектуальне освітлення значно збільшує функціональність світильників завдяки збору даних (наприклад, яскравості, температури, присутності і т. Д.) Та підключення до мережі Інтернет - Things (IoT) або системам моніторингу будівлі. Світильник Repro-Light буде підключений до системи LiveLink, системі партнера TX і зможе самостійно налаштовувати параметри освітлення, маючи можливість збирати й аналізувати дані зібрані дані.

Extended IoT Connectivity

Industry 4.0 Compatible: це модульна багаторівнева архітектура і программируемость світильників Repro-Light, вона необхідна для більшої гнучкості до потреб замовників дозволяє істотно знизити час виробництва і витрати на них. В майбутньому, всі частини світильників будуть вироблятися у великих кількостях, і диференціація буде відбуватися тільки на пізніх стадіях виробництва за допомогою програмного забезпечення, а це забезпечить більшу гнучкість даних світильників.

Industry 4.0 Compatible

Відсутність запрограмованого старіння: завдяки інтеграції компонентів на основі ICT в світильники їх життєвий цикл став значно коротшим - особливо з огляду на тривалий термін служби самих світлодіодів. Надаючи можливість переналаштувати обладнання світильника і оновити його функціональні можливості за допомогою програмного забезпечення, світильник Repro-light вийде «з моди». Крім того, світлодіодний модуль і електроніка можуть бути розібрані окремо, продовжуючи термін служби світильника і дозволяючи повторне використання світлодіодного модуля в різних додатках.

З самого початку Інститут Каталонії з енергетичних досліджень (IREC) був однією з рушійних сил для цього проекту. Христина Корчеро (Cristina Corchero), керівник дослідницької групи з досліджень в області енергетичних систем і Габріела Бенвеністом, старший науковий співробітник, який спеціалізується на LCA, зустрілася з головним спеціалістом LED професіоналом Arno Grabher-Meyer, щоб дати йому деяку довідкову інформацію про проект.

Repro-Light - універсальні світильники
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку