Які новорічні гірлянди краще

+++++

Різноманітність світлодіодних прикрас в наші дні може збити з пантелику навіть досвідченого декоратора, що вже говорити про людей, які мають справу з новорічними прикрасами раз на рік. У цій статті поговоримо про те, якими бувають сучасні світлові прикраси, як відрізнити вуличну гірлянду від кімнатної і які новорічні гірлянди краще підходять для різних декоративних завдань.

 

Новорічна гірлянда

 

Вуличні або кімнатні: в чому різниця

Далеко не кожна прикраса підходить для використання на вулиці, особливо взимку, під час рясних опадів і різких перепадів температур. Конструкція вуличної гірлянди повинна бути щільною і вологостiйкою, тому шнур у таких гірлянд зазвичай товщий, ніж у кімнатних. Вуличні прикраси також зазвичай довшi, ніж кімнатні. Це обумовлено тим, що на вулиці зазвичай простору для декорації більше, ніж в приміщенні, а також для підключення вуличної гірлянди до живлення потрібен довгий провід, адже на вулиці рідко зустрічаються розетки на кожному дереві.

Для прикраси фасаду та зовнішніх локацій зазвичай використовують великі гірлянди-сітки, штори, бахрому, прикраси у вигляді маси танцюючих бурульок, великі діодні фігурки, гірлянди типу белт лайт і дюралайт. У будинках, де тепло і сухо, можна використовувати більш тендітні конструкції, на кшталт тонюсенької диодної нитки, ніжних завіс з сяючими зірками і ялинками, а також полегшені сітки і знайомi всім лінійні гірлянди.

 

кімнатні гірлянди

 

Підключення має значення

Ще один важливий момент у виборі гірлянди - живлення. Пристрій може живитися безпосередньо від розетки, від акумуляторної батареї, від батарейок, або від невеликого модуля з сонячною панеллю.

Звичайно, автономні гірлянди, не пов'язані з роботою мережі, вважаються найбільш зручними, так як при їх розміщенні не потрібно враховувати розташування розеток або купувати додаткові подовжувачі. Однак, на відміну від мережевих, такі гірлянди можуть раптово розрядитися і відключитися в самий невідповідний момент. Гірлянди з сонячними панелями - відмінне рішення для патіо, балкона або веранди, але в похмуру погоду заряду може бути недостатньо, щоб світити всю ніч.

 

як підключити гірлянду

 

Які новорічні гірлянди краще

Не можна назвати ідеальну конструкцію або вид, адже для різних декоративних завдань - свої оптимальні гірлянди. Наприклад, для прикраси фасаду або веранди відмінно підійдуть сяючі вуличні штори або бахрома - така прикраса легко встановити, воно гармонійно вписується в будь-які архітектурні декорації, а довгого шнура має бути достатньо, щоб безпечно підключити прикрасу на вулиці.

Для прикрашання дерев краще використовувати вуличні гірлянди-сітки, якими легко огорнути крону за кілька хвилин, або лінійні гірлянди, які можна розташувати як горизонтально, так і вертикально.

 

які новорічні гірлянди краще

 

У будинку, щоб прикрасити вікно, декоратори найчастіше вибирають сяючі завіси або бахрому з фігурками, що світяться. Щоб прикрасити спальню, можна використовувати тонкі діодні нитки, гірлянди з незвичайними плафонами або навіть більшу штору, основа якої закріплюється на стелі.

Щоб оформити вхідні двері, можна використовувати короткі гірлянди-нитки на акумуляторах. Така прикраса можна вплести в різдвяний вінок, або пустити по периметру двері, щоб створити сяючу рамку для різдвяної композиції.


Які новорічні гірлянди краще
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку