Які гірлянди бувають

+++++

Світлодіодні гірлянди - ефектне і доступна прикраса як для свят, так і для повсякденного використання в декорі інтер'єрів. Сучасна різноманітність гірлянд дозволяє підібрати оптимальну модель для будь-яких завдань як в приміщенні, так і на вулиці. У цій статті розповімо, які бувають гірлянди і в чому різниця між кімнатними і вуличними гірляндами.

 

Чим вуличні гірлянди відрізняються від кімнатних

Гірлянди, які використовують на вулиці повинні бути більш міцними і захищеними, адже такі прикраси місяцями висять на вулиці, щодня стикаючись з різними погодними умовами. Вулична гірлянда повинна не боятися вологи, пилу і перепадів температур. Прикраса з підвищеним ступенем захисту від зовнішніх факторів буде справно працювати як в спеку, так і в дощ або в мороз. Стійкість проти вологи і температурних змін досягається герметичністю конструкції, всі деталі пристрою захищені від впливу зовнішнього середовища.

 

вуличні гірлянди

 

Відмінності між вуличного і кімнатного гірляндами помітні неозброєним оком, звичайно вуличні прикраси важчі і об'ємні, шнур і всi лампочки покриті спеціальною ізоляцією, що запобігає контакту електроніки з можливими опадами. Також, найчастіше, вуличні гірлянди довші, ніж кімнатні, так як вони розраховані на прикрашання великих площ. Ще один важливий момент - підключення. В безпечних вуличних моделях ви не зустрінете кволих вилок без додаткового захисту, адже дуже важливо, щоб в місці підключення також не потрапяла волога.

 

Види гірлянд

Сьогодні вибирати доводиться з сотень різних моделей, проте є основні види конструкцій, про них і поговоримо:

  • Гірлянда-нитка. Всім знайома і звична конструкція, що складається з шнура і діодів. Вважається універсальною моделлю, яку можна використовувати для будь-яких декоративних цілей.
  • Гірлянда-сітка. Дуже добре підходить для прикрашання великих площ, так як дозволяє швидко покрити вогниками як ціле вікно, так і велику вітрину або навіть фасад будівлі.
  • Гірлянда-завіса. Конструкція, що складається з безлічі діодних ниток, що звисають з спiльної основи. Прекрасне рішення для прикраси фасаду, сцен, територій біля заміських будинків, готелів і ресторанів.
  • Бахрома. За конструкцією нагадує завісу, тільки з менш довгими нитками, часто різної довжини. Часто застосовується для підсвічування вивісок і входів в комерційні приміщення.
  • Белт-лайт. Стильна гірлянда, що не втрачає актуальності круглий рік. Конструкція складається з шнура з безліччю великих, часто круглих, лампочок. Підходить для декору літніх майданчиків та терас, також відмінно виглядає в приміщенні.
  • Дюралайт. Світлодіодна стрічка в силіконовій трубці. Популярне прикраса для підсвічування фасадів, відмінно підходить для створення картин і написів.

  

гірлянда белт-лайт

 

Яку гірлянду вибрати

Не можна сказати, що якийсь вид, з перерахованих вище, краще, ніж інші, адже кожен з них оптимальний для різних завдань і різних локацій. Вибираючи гірлянду для свого декору, слід обов'язково враховувати технічні характеристики моделі, а також розмір, колір і кількість режимів конкретної моделі.

 

Які гірлянди бувають
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку