Як прикрасити продуктовий магазин до нового року

+++++

Декор продуктового магазину завжди вимагає більшої підготовки і врахування більшої кількості умов, ніж декор житлового приміщення. Справа в тому, що коли мова йде про продукти харчування, на першому місці завжди дотримання санітарних норм і правил безпеки. У цій статті розглянемо важливі моменти, які слід враховувати в процесі прикраси продуктового магазину.

 

Прикрашаємо торгову залу

Декор в торговому залі бажано розміщувати так, щоб відвідувачі і, особливо, їх маленькі діти, не могли до нього дотягнутися. З цього приводу часто можна побачити новорічний декор, розміщений під стелею. Наприклад, можна прикрасити проходи між рядами звисаючими зі стелі діодними нитками. Для цього можна використовувати звичайні гірлянди-нитки, але набагато простіше і дешевше буде купити для цих цілей гірлянди типу бахрома або завісу.

 

гірлянда завіса

 

Вітрини з продукцією важливо прикрашати так, щоб декор ніяк не контактував з продуктами харчування. Більш того, важливо, щоб гірлянди і дощик не висіли над відкритими продуктами типу м'яса, соління, риби або незапакованого хліба, так як такі прикраси складно мити, а пил, що осідає на них, може сипатися на їжу. У зв'язку з цим рекомендується прикрашати тільки закриті вітрини або стелажі з запакованими продуктами. Причому декораторові варто бути дуже уважним, щоб прикраси не обмежували доступ покупця до полиць і не викликали роздратування.

Особливо обережно слід бути з розміщенням електричного новорічного декору в залах з холодильним обладнанням. Варто пам'ятати, що далеко не всі кімнатні гірлянди здатні переносити коливання температур і підвищену вологість, тому, щоб уникнути аварійних ситуацій, в таких приміщеннях рекомендують або відмовитися від електричних прикрас, або використовувати гірлянди, розраховані на застосування на вулиці.

 

декор магазину до нового року

 

Декор касової зони

На відміну від торгового залу, на касі декораторів чекає менше обмежень і можна дати волю фантазії. Основне завдання - створити святковий настрій і справити приємне враження на покупця, щоб йому захотілося прийти ще. Касову зону можна декорувати сосновими або ялиновими гілками, прикрашеними іграшками та гірляндами в корпоративних кольорах. Там же можна розмістити декор зі святкових пряників, цукерок і коробочок, упакованих в подарунковий папір.

 

Залучаємо відвідувачів з вулиці: прикрашаємо фасад

У святкову пору все в місті світиться і мерехтить, тоиу виділитися не так просто. Однак це можливо, і правильний декор може значно збільшити потік клієнтів. Зазвичай увагу приділяють декору входу і зовнішніх вітрин, якщо такі є. Швидко і ефектно прикрасити вхідні двері можна за допомогою гірлянди-сітки, або ж сяючого завіси. Важливо використовувати для цих цілей виключно вуличні гірлянди. Щоб прикрасити карниз, вивіску або дерева біля входу можна використовувати гірлянди типу тануча бурулька, їх динамічне мерехтіння буде привертати увагу перехожих і створювати відчуття зимової казки.

 

Як прикрасити продуктовий магазин до нового року
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку