Які бувають новорічні гірлянди

+++++

У цій статті ми розповімо Вам які бувають новорічні гірлянди, де їх можна застосовувати, чим вони відрізняються один від одної.

Взагалі гірлянди можна розділити на 2 групи:

- гірлянди для будинку (для застосування всередині приміщень)

- гірлянди для вулиці (зовнішні гірлянди)

Гирлянды для дому

Гірлянди для використання в приміщенні зазвичай виглядають тонше і важать менше, так як вони не розраховані на протистояння різних погодних умов (ультрафіолет від сонячних променів, пориви вітру, сніг, дощ ). Гірлянди для будинку не мають додаткової ізоляції в них часто застосовується дріт з більш тонким перетином, світлодіоди не мають додаткового захисту від механічних пошкоджень, а відповідно більш дрібні. В іншому мало чим відрізняються від вуличних. Гірлянди складаються з самої диодной гірлянди, шнура підключення і вилки, в складі деяких можна знайти невелику коробочку з кнопкою для перемикання режимів світіння (контролер).

Вуличні гірлянди

Почнемо з тих моделей, що використовуються в оформленні екстер'єру. Багато хто вважає, що для того, щоб прикрасити фасад або будівля, підійде будь-яка гірлянда, але це зовсім не так. Не можна забувати про те, що гірлянда - це, в першу чергу, електроприлад, і далеко не кожен такий прилад може пережити тривалий контакт з дощем, снігом, перед температур, дією сонячних променів.

Вуличні гірлянди виготовляють з використанням спеціальних матеріалів, наприклад для ізоляції використовують гуму. Корпус таких пристроїв абсолютно герметичний, що виключає попадання вологи на дроти під опліткою. Крім того, захисна гума забезпечує гнучкість дроти при різних температурах, в тому чисте і при сильних морозах, завдяки цьому, гірлянди можуть радувати вас як в лютий мороз, так і в літню спеку.

Чи можна використовувати вуличні гірлянди в приміщенні? Можна, можливо. Особливо часто їх можна зустріти в декорі приміщень, призначених для дітей. Справа в тому, що стабілізуюча обплетення і герметичні виходи під діоди, є більш безпечними. Але варто пам'ятати, що контакти дітей з електроприладами будь-якого рівня безпеки не рекомендовані.

Різноманітність моделей

Нитка або шнур - звична нам усім конструкція, в якій кольорові діоди розташовуються на одному довгому кабелі. Часто використовується в оздобленні інтер'єрів або вулиці, відмінно виглядає на вікнах і ялинці. Сяюча нить може бути зі звичайними діодами або з насадками - спеціальними плафончіков в формі сніжинок, зірочок і т.д.

гирлянда нить и девушка

Завіса — ефектна, модель, що зачаровує і складається з десятків сяючих ниток, що звисають з основного кабелю. Нитки можуть бути як однієї довжини, так і різною. Такі гірлянди не тільки дуже гарні, але і зручні в монтажі. Однією сяючою шторою можна прикрасити ціле панорамне вікно, зовнішню вітрину, стіну залу, фасад будівлі або велику ялинку на площі.

гирлянда штора

Сітка — популярна модель, що дозволяє одним махом прикрашати великі площі. Мережа, сплетена з тоненьких проводів з діодами, часто використовується для прикраси святкових локацій в центрі міста, відмінно виглядає на вікнах і деревах.

гирлянда сетка

Падаюча крапля — оригінальне рішення для оформлення дерев біля будинку або торгового центру. Трубки з послідовно мерехтливими діодами імітують процес танення бурульок, привертають увагу і створюють відчуття справжньої зими, навіть якщо сніг ще не випав.

гирлянды падающая капля на деревьях

Белт лайт ( belt light) — самі затишні і зворушливі вогники. Такі часто можна зустріти на милих літніх майданчиках ресторанів або ж на різдвяних ярмарках. Основна перевага - можливість замінити будь-яку з лампочок, а в разі поломки одного патрона - інші будуть працювати як зазвичай.

гирлянды белт лайт

Бахрома (icicle) — гірлянді нагадують звисають бурульки зазвичай розмішуються під кришою. Часто використовуються в оздобленні будівель зовні.

гирлянда бахрома  украшает здание

Напруга живлення

Гірлянди поділяють по напрузі живлення 12В і 220В.

Найчастіше для роботи гірлянди на 12В потрібен додатково блок живлення який з мережевого змінної напруги 220в робить 12В постоянки, а вже від нього живиться сама гірлянда.

Сяяння

Крім того можна розділити гірлянди на статичні і динамічні

Статичні - світять постійно

Динамічні - блимають все світлодіоди або їх частина

Колір

 - Одного кольору

найпоширеніші кольори це:

Білий (холодно-білий) Білий (тепло-білій) Синій Жовтий Червоний Фіолетовий Помаранчевий Зелений

- Різнобарвні гірлянди (гірлянда складається з різного кольору світлодіодів)

- RGB гірлянди (гірлянда складається з світлодіодів які змінюють свій колір)

Довжина

- гірлянди для дому від 0,5 до 3метрів

 - вуличные  зазвичай від 3х метрів до 100м

Приклади гірлянд довжиною, 10м, 20м, 30м, 50м, 100м

Які бувають новорічні гірлянди
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку