Як повісити гірлянду завісу на вікно

+++++

Гірлянда-завіса — універсальний декор, який не потребує додаткових прикрас.

светодиодные гирлянды штора (заначес, curtain)

Це дуже зручно, що повісивши всього одну гірлянду, ви моментально отримуєте ошатне вікно і святковий настрій в будинку. У цій статті розповімо про методи фіксації гірлянди на вікні.

Скотч та інші клейкі стрічки

скотч

Часто гірлянди до металопластикових вікон кріплять за допомогою звичайного канцелярського скотча. Такий метод має право на існування, але простим і швидким його не назвати. Крім того, коли мова йде про важку гірлянду завісу, далеко не кожна клейка стрічка здатна витримати. Щоб зафіксувати гірлянду на верхній панелі вікна, потрібна клейка стрічка, розрахована на тривалий опір вазі гірлянди.

Найкраще з цією метою справляється армований скотч. Але потрібно пам'ятати, що такий скотч - не білий а сріблястий, а тому місця фіксації будуть сильно помітні. Часто для закріплення гірлянд використовують білу ізоляційну стрічку, вона непомітна на тлі вікна і непогано тримає, проте вимагає обов'язкового знежирення місця поклейки.

Кріплення на карниз

стяжки

Якщо над вікном є карниз, процес фіксації гірлянди відразу стає набагато простіше. До карнизу гірлянду-завісу можна примотати дротом, а краще - прозорими пластиковими хомутами. Також гірлянду можна повісити як штору, використовуючи гачки для фіранок. В цьому випадку декор можна буде зрушувати і розсовувати по всій довжині карниза, що особливо важливо, якщо прикраса вішається нема на тиждень, а на кілька місяців.

Спеціальне кріплення для гірлянд

самоклеющиеся клипсы

Кліпси на клейкою основі - ідеальне рішення для фіксації гірлянд на гладких поверхнях. Спеціальні кліпси легко витримують будь-яку гірлянду, легко клеяться і знімаються, не помітні навіть на прозорих поверхнях, а також не шкодять гірлянді, адже не передавлюють дроти.

Важливий плюс такого кріплення - демонтаж без слідів. Але є і мінуси, наприклад, необхідність провести підготовку. Виробники кліпс рекомендують дотримуватися наступних рекомендацій, перш ніж розвішувати гірлянди:

обезжирование поверхности

- Знежирити всі місця, куди ви плануєте кріпити кліпси. Зробити це можна за допомогою спиртового спрею і мікрофібри.

- Клеїти кліпси слід через кілька хвилин, коли спирт випарується. Краще заздалегідь продумати розміщення кліпс, тоді процес займе значно менше часу.

- Зніміть захисний паперовий шар і притисніть кліпсу липкою частиною до вікна. Важливо притискати кожне кріплення хоча б на 20-30 секунд.

- Коли всі кріплення наклеєні, не поспішайте відразу вішати на них гірлянду, залиште кріплення на 1 годину для завершення фіксації. Вся підготовка разом з очікуванням займає, в середньому, години півтори, а після вже можна розвішувати гірлянди.

ждун вішаєгірлянду на вікно

Звичайно, будь-який досвідчений декоратор скаже, що спеціальні кліпси для гірлянд - краще рішення, щоб повісити гірлянду-завісу на вікно.

Однак, вищеописані способи також по-своєму гарні, а тому слід підбирати метод індивідуально.

Як повісити гірлянду завісу на вікно
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку