Як вішати гірлянди на штори

+++++

Декорування штор гірляндами - популярний прийом дизайнерів останні кілька років. По-перше, це просто красиво і створює святковий настрій, а по-друге, такий декор дозволяє відволіктися від того, що на вулиці пізно світає і рано темніє. У цій статті розповімо, яку гірлянду вибрати для прикраси штор і як розвісити вогники на фіранках.

 

Обираємо гірлянду

Різноманітність конструкцій дозволяє підбирати різні рішення для різних інтер'єрів. Штори можна прикрасити:

  • Лінійною гірляндою. Звична всім діодна нитка підійде для прикраси щільних штор, або для декору карниза і невеликої частини площі під ним.
  • Гірляндою-бахромою. Простий спосіб підсвітити верхні півметра вікна, без загрози для функціоналу.
  • Гірляндою-завісою. Дозволяє прикрасити відразу всю штору, виглядає ефектно і охайно.
  • Гірляндою типу танучi бурульки. Динамічне святкове освітлення з простим встановленням.

 

як вибрати гірлянду

 

Прикрашаємо штору лінійною гірляндою

У разі, якщо ви вибрали для себе лінійну гірлянду, рекомендуємо купувати моделі довжиною не менше 3 метрів, запас довжини дасть простір для творчості. Таку гірлянду можна просто закріпити на карнизі, залишивши кінці з двох сторін звисати на одному рівні. Кріплення рекомендовано здійснювати за допомогою спеціальних кріплень для гірлянд і дротів, або можна використовувати прозорі пластикові хомути. Також за допомогою лінійної гірлянди можна зробити хвилі під карнизом, або навіть цілу картину або напис на товстій шторi. Кріпити гірлянду до тканини зручно за допомогою невеликих англійських шпильок.

 

Вішаємо гірлянду-бахрому

Гірлянда-бахрома дозволяє створити гармонійний декор, який впишеться практично в будь-який інтер'єр. Звисаючи по шторі нитки різної довжини виглядають святково, при цьому не заважають користуватися вікном і шторами за призначенням. Кріпити таку прикрасу можна за допомогою спеціального кріплення для дротів, або просто на гачки для штор. У другому випадку, при необхідності, гірлянду можна буде відсунути разом зі шторою, що зручно, якщо вдень ви віддаєте перевагу тому, щоб впускати в будинок побільше сонячного світла.

 

гірлянда бахрома

 

Фіксуємо гірлянду-завісу

Гірлянда-завісу - ефектна прикраса, яке цілком може стати центром декоративної композиції. Нитки, що прикрашають всю довжину штор, дадуть достатньо світла, щоб можна було відмовитися від локальних освітлювальних приладів типу бра і торшерів. Кріпити таку гірлянду потрібно з усвідомленням її ваги, так що скотч і гачки на силіконовій основі краще відразу відкласти в сторону. Найпростіший спосіб - просто накинути основу гірлянди на карниз, закріпивши її хомутами по краях і посередині карниза. При цьому, якщо ви хочете, щоб була можливість зрушити всю гірлянду разом зі шторою, рекомендується додати гачки на карниз і закріпити гірлянду з їх допомогою.

 

Кріпимо гірлянди типу падаюча крапля

Динамічні гірлянди виглядають особливо казково і дозволяють створити святковий зимовий настрій, навіть якщо за вікном снігу і морозу ще немає. Сяючі елементи такої гірлянди гармонійно розміщуються в складках штори або фіранки, стаючи частиною цілісної композиції. Кріплення здійснюється так само, як і в випадку з гірляндою-завісою.

Як вішати гірлянди на штори
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку