Як прикрасити будинок зовні

+++++

Прикрашати до новорічних свят житло - прекрасна традиція, що дозволяє продовжити новорічний настрій на кілька тижнів, а то і місяців. У приватних будинках площі для декорації значно більше, ніж в квартирі, адже можна прикрасити не тільки житлові приміщення, а й фасад будівлі. У цій статті розглянемо кілька простих способів як прикрасити будинок зовні.

 

прикрашання приватного будинку до нового року

 

Декоруємо фронтон і карнизи

Прикраса фасаду - чудове заняття для всієї сім'ї, результат якого буде радувати як домочадців, так і сусідів. Найпростіший, але ефектний спосіб декорування фасаду полягає в підсвічуванні фронтону (завершення фасадної стіни будівлі, обмеженого двома схилами даху) і карнизів. Такого декору буде достатньо для створення святкового настрою, при цьому часу, сил і гірлянд для цього потрібно по мінімуму.

Вибираючи прикраси для фронтону і карнизів, слід віддати перевагу гірляндам типу бахрома, звичайним лінійним гірляндам, або дюралайт. При цьому катастрофічно важливо, щоб обрана гірлянда була призначена для використання на вулиці, мала довгий провід і додатковий захист від вологи і температурних перепадів. Закріпити гірлянди під дахом і на карнизах можна за допомогою тонких цвяхів, капелюшки яких загинаються для створення зручних гачків.

 

прикрашання вхідних дверей в приватному будинку

 

Прикрашаємо вхідну секцію

Вхід в будинок - місце, через яке кожен член сім'ї або гість проходить по кілька разів на день, тому прикрасити його потрібно просто обов'язково. Якщо вхідна група вашого будинку обмежується невеликим козирком і дверима - рекомендуємо прикрасити навіс діодними краплями або бурульками, а на двері закріпити різдвяний вінок з невеликою гірляндою-ниткою. Також козирок можна прикрасити гірляндою-бахромою або ж гiрляндою белт-лайт.

Якщо ж вам пощастило мати будинок з верандою, можна сміливо експериментувати з декором. Наприклад, по периметру веранди можна закріпити сяючі гірлянди-завіси, які створять в вхідний секції атмосферу святкової магії і стануть прекрасним фоном для новорічних знімків. Також прорізи веранди можна декорувати гірляндою-сіткою або лінійною гірляндою, яку натягують лініями вертикально або горизонтально.

 

підсвічування віконних отворiв

 

Підсвічування віконних отворів

Щоб прикрасити вікна, найчастіше використовують гірлянди-завіси або сітки. Такі прикраси дозволяють покрити всю площу отвору з мінімальними витратами на кріплення. Для фіксації гірлянд такого типу використовують гвiздки або саморізи, які кріпляться над віконною рамою, або спеціальні фіксатори для гірлянд. В останньому випадку, кріплення фіксується на склі під верхньою панеллю рами.

Якщо ви вирішили прикрасити свої вікна сяючими фігурками або картинками, то такий декор краще розміщувати з внутрішньої сторони вікна, щоб захистити його від снігу і промерзання на склі. Кріпити такі прикраси можна за допомогою двостороннього скотча або спеціального кріплення на силіконовій основі.Як прикрасити будинок зовні
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку