Як повісити гірлянду на вікно без карниза

+++++

Наявність карниза значно полегшує процес фіксації гірлянди на вікні, але що робити, якщо карниз над вашим віконцем не передбачений? У цій статті розповімо про популярні альтернативні способи установки гірлянд на вікно і інші гладкі поверхні.

 

Скотч

Універсальне рішення проблеми, коли потрібно повісити гірлянду на вікно без карниза. За допомогою скотча можна не просто закріпити гірлянду, а й створити сяючі написи, або малюнки. Однак, такий спосіб фіксації підійде тільки для легких діодних ниток, адже важку конструкцію клейка стрічка, швидше за все, не витримає. Легкі гірлянди декоратори кріплять за допомогою прозорого канцелярського скотча або двостороннього скотча на піннiй основі, але найкраще для цих цілей підходять невеликі шматочки армованого скотча. Перш ніж клеїти скотч на скло, рекомендовано знежирити поверхню за допомогою спирту і почекати поки він вивітриться.

 

как закрепить диодные нити на окне

 

Канцелярські кнопки і маленькі гвiздки

У деяких випадках має сенс вбити по периметру вікна десяток канцелярських кнопок або невеликих цвяхів. На відстані кількох метрів їх не буде помітно, зате гірлянди будуть надійно закріплені на весь час свят. Звичайно, немає ніякого сенсу фіксувати гірлянди цвяхами, якщо ви плануєте знімати декор через пару днів після свят, але якщо хочеться, щоб гірлянди висіли всю зиму або навіть цілий рік - надійніше цвяхів кріплення не знайдете.

 

Професійне кріплення для гірлянд

Досвідчені декоратори знають, що якщо потрібно закріпити гірлянду на вікні - стане в нагоді кріплення для гірлянд і проводів на силіконовій основі. Прозорі гачки на тонкій пластині клейкого силікону продаються в магазинах з новорічним декором, а також в будівельних супермаркетах, так що дістати такий професійний кріплення зовсім неважко. Важлива перевага фіксаторів для проводів - їх прозорість, надійність і безслідний демонтаж. За допомогою такого кріплення ви легко створите на своєму вікні будь-яку декоративну композицію, яка протримається кілька місяців, після чого її можна буде демонтувати за кілька хвилин.

 

как закрепить гирлянды на окнах без карниза

 

Силіконовий пістолет

Ще один не найбезпечніший, але цілком дієвий метод фіксації гірлянди на склі - кілька крапель теплого силіконового клею з клейового пістолета. Липка маса швидко застигає, забезпечуючи надійну тривалу фіксацію. Важливо не притискати дроти до свіжо видавленого гарячого термоклеї, так як є шанс пошкодити оплетку гірлянди. Почекайте кілька секунд, поки маса трохи охолоне, і тільки тоді придавлюйте невеликі ділянки гірлянди до скла.

 

Гачки на присосках

Оригінальний і функціональний метод повісити гірлянду на вікно без карниза - використовувати гачки на присосках в якості кріплення. Такі гачки можна знайти в аксесуарах для кухні або ванної, тому що в основному їх кріплять на плитку і використовують, щоб вішати одяг та рушники. Присоски чудово тримаються на скляних поверхнях і здатні витримувати більшу вагу, ніж скотч, наприклад. Найкраще такі гачки підійдуть для установки на вікно діодної завіси або сітки, тоді 3-4 гачка можна розмістити на склі під верхньою панеллю і вже через кілька хвилин ваше вікно засяє.

Як повісити гірлянду на вікно без карниза
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку