Як прикрасити ялинку на рік щура

+++++

Прикраса новорічної ялинки - прекрасне передсвяткове дозвілля для всієї родини. Різнокольорові вогники, мішура, іграшки, які чекали свого часу цілий рік, горішки та цукерки - все це викликає приємні емоції і яскраві спогади з дитинства. 2020 рік вважається роком білого щура, що накладає певні обмеження на декор. Основні кольори, рекомендовані в цьому році - білий і сріблястий. У цій статті розповімо, як прикрасити ялинку на рік щура, щоб і символу прийдешнього року догодити, і гостей з домочадцями порадувати.

 

Вибір ялинки

Почнемо з вибору новорічної красуні. Сучасні тенденції, що заохочують відповідальне ставлення до природи, диктують нам моду на штучні ялинки. Причому дерево може бути як класичним зеленим, так і білим або сріблястим, як душа забажає. Зрубане живе дерево також можна замінити композицією з ялинових або соснових гілочок або багаторазовим дерев'яним каркасом-замінником традиційної ялинки, яких зараз багато в магазинах з новорічним декором.

 

як вибрати ялинку на новий рік

 

Прикраси

До 2020 року дизайнери створюють новорічні композиції з великою кількістю різних гірлянд і мінімумом мішури. Залежно від обраного стилю, іграшки можуть бути самими різними, однак особливим шиком вважається декор зі скла, дерева, паперу та інших екологічних матеріалів. Незвично виглядають дерева, прикрашені фруктами і цукерками, а деякі оригінали і зовсім прикрашають ялинку тільки декором, зробленим вручну.

 

Вибираємо стиль

Найпопулярнішими стилями в цьому році вважається еко, кантрі, європейський і футуристичний. Кожен з напрямків виглядає ефектно. Вибирати слід, виходячи з особистих переваг, наявного декору і конкретного інтер'єру.

 

новорічна ялинка 2020

 

Новорічна ялинка в еко-стилі передбачає використання маси натуральних матеріалів, в декорі має бути якомога менше пластику, а мішура взагалі під забороною. Мішуру пропонують замінювати паперовими гірляндами, які можна зробити своїми руками в сімейному колі. В якості прикрас можна використовувати натуральні шишки, пофарбовані балончиком в білий або сріблястий колір, фрукти і солодощі, упаковані в папір, дерев'яні та фетрові іграшки, скляні кулі та електричні гірлянди.

Кантрі-стиль в ялинковому декорі передбачає чарівну еклектику - велика кількість дрібних і різноманітних деталей, використання вiнтажних прикрас і поєднання непоєднуваних матеріалів. Кантрі-ялинка не обмежує декоратора в використанні абсолютно всього підряд в якості прикрас. Так, часто можна зустріти на таких ялинках вінтажне кухонне обладнання, іграшки з ниток і тканини, навіть книги.

 

новорічна ялинка 2020

 

Європейський стиль вважається одним з найбільш стриманих і канонічних. Для такого декору зазвичай заздалегідь вибирають 2-3 кольори, в яких підбирають всі прикраси. Мішури європейці не люблять, порожні місця заповнюють вогниками гірлянд, ошатними стрічками і намистом. Іграшки зазвичай вибирають в одному стилі, частіше, це однакові кулі різного розміру, які розміщують спірально, від великих внизу до маленьких у верхівки.

Футуристична ялинка може бути прикрашена тільки вогниками і дюралайтом, обвішана абсолютно однаковими сріблястими кулями, хоч мікросхемами прикрашайте. Краса цього стилю в тому, що можна сміливо втілювати будь-які свої нестандартні задуми і зовсім не соромитися, адже хто знає, якими наші ялинки будуть через 20, 30 або 50 років.

Як прикрасити ялинку на рік щура
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку