Як красиво повісити коротку гірлянду на вікно

+++++

Новорічний декор на вікнах завжди приносить святковий настрій і створює більш яскраву картинку за вікном, що взимку буває критично важливо. У цій статті розповімо, як красиво повісити коротку гірлянду на вікно, і не тільки повісити.

 

Ялинки-сніжинки

Найпростіший і очевидний спосіб новорічного декору вікна за допомогою короткої гірлянди - створення сяючих силуетів ялинки, сніжинки, зірки або сніговика. Причому сяючий силует може бути як порожнистим, так і з наповненням. У другому випадку рекомендовано використовувати декоративні новорічні наклейки, по контуру яких розміщують гірлянду. Наклейки зазвичай відмінно тримаються на двосторонньому скотчі, але перед їх розміщенням рекомендується знежирити скло.

Гірлянди по контуру можна клеїти до вікна за допомогою клейового пістолета, для легких моделей також використовують скотч, а ось важку гірлянду рекомендують фіксувати за допомогою спеціального кріплення для проводів. Кріплення для гірлянд здатний витримувати більшу вагу, тримається на склі за рахунок силіконової основи і легко знімається по закінченню свят.

 

ялинка з гірлянди

 

Прокачуємо гірлянду

Просте і ефектна прикраса виходить, якщо на коротку гірлянду навішати легких ялинкових іграшок, сніжинок з пінопласту або картону, і будь-яких інших елементів, на ваш смак. Додатковий декор рекомендується чіпляти за допомогою волосіні або капронових ниток, важливо, щоб елементи знаходилися на однаковій відстані і виглядали акуратно. Довжину ниток можна регулювати, в залежності від висоти вікна. Деякі майстри таким чином створюють на короткій гірлянді цілі святкові сюжети. А якщо вибрати для цих цілей іграшки, добре відбивають світло, вони будуть посилювати світіння конструкції.

Таку прикрасу зазвичай розміщують у верхній частині вікна, але можна натягнути гірлянду і по центру віконної рами, тоді вгорі залишиться місце для паперових сніжинок і іншої мішури. За цим же принципом можна зробити блискучу сяючу шторку до новорічних свят. Для цього можна використовувати новорічний дощик (тоненькі довгі блискучі стрічки), який чiпляється на гірлянду в проміжках між вогниками так щільно, щоб вийшла суцільна блискуча завіса. При включених вогниках, така штора буде переливатися і відблискувати.

 

ялинкові іграшки на гірлянді

 

Прості новорічні композиції

Щоб вікно виглядало святково і радувало домочадців, не обов'язково розвішувати по ньому гірлянду. Вогники можна використовувати, щоб прикрасити невелику ялинку на підвіконні. За основу можна взяти як справжні ялинові або соснові гілочки, так і який-небудь невибагливий фікус або грошове дерево. Якщо замість ялинки ви плануєте використовувати живі кімнатні рослини, переконайтеся, що місце на підвіконні підійде їм за рівнем світла, а гілочки витримають вагу обраної вами гірлянди.

Ще один простий і казковий спосіб застосувати коротку гірлянду на вікні - наповнити вогниками скляні вази, банки або прозорі пляшки незвичайної форми, після чого розставити їх на підвіконні. Такий декор можна створити за кілька хвилин, він не вимагає фіксації, а виглядає просто чарівно.

Як красиво повісити коротку гірлянду на вікно
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку