Все про новорічні ялинки

+++++

Чи можна зустріти настання Нового року без ялинки? Звичайно, ні. Тому що ялинка - це символ Нового року.

Про що варто пам'ятати при установці живої ялинки?

- У живій ялинки гілки повинні гнутися, а не ламатися.
- Нести потрібно верхівкою вниз.
- Якщо деревце сильно промерзло, дати постояти їй в теплі і винести на холод. А якщо набували в приміщенні, то винести на холод відразу після прибуття в будинок.
- Перед тим як встановлювати ялинку, нею потрібно трохи постукати об підлогу, так опаде все висохлі голки. - Приготувати спеціальний утримувач, а якщо нічого такого немає, то підійде відро з піском.
- Стовбур у ялинки потрібно підпиляти рівно, щоб не було нахилу. Переконайтеся, чи достатньо нижній частині стовбура для установки, якщо дуже коротко, необхідно прибрати нижні гілки.
- Перед тим як встановлювати ялинку, потримайте її в воді з додаванням гліцерину. А щоб все добре вбралося потрібно зробити надріз біля основи і вкласти ганчірочку з вовни. А потім її можна змочувати.
- Як варіант, можна розвести у воді щіпку солі, 1 ложку цукру і 1 таблетку аспірину.

Про штучній ялинці

- Необхідно промити гілочки теплою водою, щоб не було пилу і запаху.
- Не варто витирати після миття, тому що може пропасти блиск, та й можуть залишитися нитки від використовуваної ганчірочки. Краще почекати поки ялинка сама не підсохне.
- Збирати завжди потрібно з підстави. Необхідно перевірити на стійкість, щоб не займатися цим питанням після того, як зберете ялинку повністю.
- Якщо не вистачає запаху хвої, можна придбати освіжувач повітря з цим запахом.

 Новогодняя елка

А тепер прийшов час прикрас

• Для прикраси гілочок добре підійде лак для волосся з блискітками. Потрібно розпорошити їм поверх ялинки і почекати, поки не висохне.

• Всі гірлянди потрібно повісити до ялинкових іграшок. Почати обмотувати гірлянду зверху, таким чином, щоб проводів не було помітно. А якщо не виходить їх заховати, то можна обмотати їх дощиком.

• Для Прикрашання ялинки найкраще підійдуть гірлянди ниткоподібної форми. Слід відразу зробити вибір на користь однотонно світиться ялинки або різнокольоровий. І вже відштовхуючись від цього рішення підбирати гірлянди того чи іншого кольору.

• При прикрасі дивіться, щоб поруч не висіли іграшки одного кольору. Чи не віддаляйте іграшки від гірлянди, щоб світло могло красиво відображатися.

• Не варто перевантажувати ялинковими іграшками.

• При зустрічі кожного Нового року, на ялинці повинна висіти одна нова іграшка.

• Сюрпризом для дітей будуть розвішані цукерки, мандарини, маленькі машинки і лялечки, заховані між гілочок ялинки.

Ялинку можна прикрасити іграшками, гірляндами і цукерками. Головне проявити фантазію.

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку