Прикрашаємо Новорічну красуню ялинку

+++++

Це тільки в чудовій дитячій пісеньці на вірші Р. Кудашевої співається, що ялинка «... святкове, на свято до нас прийшла ...». Насправді ж прикрашання ялинки - приємне, але досить копітка заняття, яке повертає в дитинство, в період, коли очікується щось незвичайне. Може здатися, що прикрасити лісову красуню не дуже складно і не потрібно значних витрат часу. Але ця думка помилкова. Замість новорічної, красиво вбраної ялинки, можна отримати щось недоладне.

 

У 2017 році ялинка повинна світитися і переливатися по-особливому. Перш, ніж приступити до прикраси хвойного дерева, потрібно визначитися з колірною гамою. Рекомендуються такі поєднання кольорів: червоний з жовтим, коричневий із золотим, червоний з білим, зелений з жовтим і червоним.

Почати оформлення ялинки найкраще з розміщення гірлянд. Вони розташовуються по спіралі, навколо ялинки або спускаються зверху вниз. Надлишок гірлянд може перевантажити всю композицію, тому краще доповнити їх іграшками, які попередньо розбираються за розміром і за кольором. Рекомендується прикрашати ялинку при включеній гірлянді.

Гирлянды для елки

Якщо гірлянди розміщуються спиралевидно, то іграшки однаковою розмальовки та величини, вішаються по гвинтовій лінії, тобто виходять ряди різнокольорових спіралей.
При розміщенні гірлянд вертикально вниз, іграшки вішаються поздовжньо. Між рядами прикрас можна розмістити красиві банти з мішури.
Більш традиційним є спосіб, коли гірлянди розташовані навколо їли. При цьому кулі також розвішуються по кільцю. Необхідно пам'ятати, що на нижніх гілках розміщують великі прикраси, а ближче до верхівки вішають найдрібніші. Спочатку розвішуються великі іграшки, потім - дрібні.
Зображення зірки, фігурки янголятка, мавпочки або червоний бант, вміщені на верхівку, завершать наряд зеленої лісової красуні.
При бажанні можна доповнити ялинковий наряд дощиком, серпантином або намистом. Дід Мороз і Снігуронька, подарунки в красивих упаковках прекрасно завершать всю святкову композицію.

Для прикраси їли ідеально підійдуть гірлянди стандартної ниткоподібної форми. Саме оформлення світлодіодів може бути яким завгодно - від маленьких вогників до "упакованих" в форми звіряток або різних фігурок світлодіодів.

В останні роки все частіше стали наряджати їли саморобними новорічними іграшками. Прикраси, виконані в колі сім'ї - повернення до забутих традицій. Це дуже важливо і символічно, тому що Новий рік - сімейне свято, яке дарує затишок і спокій.

Ідей для таких прикрас досить багато. Це можуть бути іграшки, зшиті, пов'язані, зроблені з дарів природи, спечені їстівні прикраси, сушені квіти, шишки, мушлі, покриті різнокольоровими блискучими фарбами.
Святкове дерево, оформлене з любов'ю, буде самим розкішним і чудовим. Такий результат не залежить від того, чи були прикраси куплені в дорогих магазинах або зроблені домашніми рукодільники.

Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку