Які iснують гірлянди

+++++

Світлодіодні гірлянди - популярні прикраси, яке раніше використовували виключно для новорічного декору. Сьогодні ж різноманітність форм, кольорів і моделей дозволяє гірляндам залишатися актуальними круглий рік, адже тепер з їх допомогою прикрашають тераси і літні майданчики, підсвічують дерева на прибудинкових територіях, створюють святковий настрій в коворкінгах і навіть здійснюють світлове зонування великих приміщень. Про те, які iснують гірлянди, розповімо в цій статті.

 

які є гірлянди

 

Для дому та для вулиці

Перше, що важливо запам'ятати, щоб уникнути неприємностей у використанні цих електричних приладів - то, що для приміщення і відкритого повітря потрібні різні гірлянди. Це дуже важливо, адже інакше існує ризик не тільки зламати прикрасу, а й спровокувати замикання. Різниця між вуличними і кімнатними гірляндами полягає в ступені захисту приладу від впливу зовнішніх факторів.

Кімнатна гірлянда не розрахована на роботу при високій вологості і різких температурних змінах. А ось в конструкції вуличних гірлянд передбачена додаткова ізоляція, що дозволяє прикрасі успішно протистояти дощам і морозам. Крім ступеня захисту, ці два види часто відрізняються розмірами, адже для вулиці часто потрібні прикраси більшого розмiру.

 

гірлянди для будинку

 

Варіанти живлення

Сучасний асортимент діодного декору дозволяє вибирати прикраси не тільки за кольором і розміром, але і за типом живлення. Більшість гірлянд працюють від розетки, але це не завжди зручно, так як в такому випадку доводиться планувати декор, відштовхуючись від розміщення розеток в приміщенні. Альтернатива - гірлянди на батарейках або акумуляторах. Гірлянди на батарейках більш функціональні і не обмежують вашу фантазію своєї залежнiстю до розеток, але за ними треба стежити і раз на кілька днів або тижнів, в залежності від моделі, заряджати або міняти батарейки.

Третій варіант живлення гірлянд - невелика сонячна панель і акумулятор, що заряджається від сонця. Такі гірлянди зручні і екологічні, проте сильно залежать від погоди. Влітку використовувати їх одне задоволення, адже за день вони встигають добряче зарядитися, щоб світити всю ніч, а ось взимку похмурість і ранні заходи можуть перешкодити прикрасі набрати потрібний заряд.

 

гірлянди для вулиці

 

Різноманіття конструкцій

Всі гірлянди можна умовно розділити на 7 видів:

  • Гірлянди-нитки. Звичні всім шнури з діодами по всій довжині.
  • Штори і бахрома. Безліч ниток однієї або різної довжини, зібрані в одне полотно.
  • Сітка. Сплетене з діодних ниток полотно, що нагадує мережу.
  • Дюралайт. Дiодна стрічка, pfхована в силіконову трубку.
  • Белт Лайт. Невеликі лампочки, з'єднані в гірлянду одним шнуром з патронами на рівних відстанях.
  • Динамічні гірлянди типу "падаюча крапля" або "тануча бурулька". Діодні прикраси з динамічним світлом.
  • Фігурні діодні прикраси. Сяючі композиції з гірлянд. Можуть бути як об'ємними, так і плоскими.

Як ви можете бачити, сучасне різноманітність конструкцій і дизайнів дозволяє кожному декораторові підібрати ідеальну прикрасу для свого проекту. Так що не соромтеся дати волю фантазії!

Які iснують гірлянди
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку