Як прикрасити ялинку в європейському стилі
Мінімум кольорів
В оформленні європейської ялинки, найчастіше використовується 2 кольори, в рідкісних випадках - 3, але не більше.
Тут Ви можете подивитися одноколірні гірлянди:
----------------
Добре виглядають поєднання матових і глянсових прикрас, часто вибирають один звичайний колір (синій, зелений, червоний, фіолетовий) і один блискучий (золото, срібло, бронза). Прикраси різних кольорів чергують по рядах або в шаховому порядку, колір гірлянди підбирають в тон іграшок, наприклад, якщо кольору вашої ялинки - синій і срібний, вибирайте нитки білого або синього кольору.
Ніяких дощиків і мішури
Блискуча всіма кольорами веселки фольга, яку ми часто використовуємо для того, щоб закрити порожні місця в композиції, в європейському стилі не вітається. Замість неї можна підібрати нитки новорічних бус відповідних кольорів, діодні гірлянди, прикраси з паперу, стрічки і банти.
Іграшки однієї форми
З формою прикрас справи йдуть так само, як і з їх кольором. Дизайнери рекомендують обмежитися максимум 2-3 формами і розмірами. Найчастіше вибирають кулі і довгасті прикраси на підвісках або зірки. Іноді можна зустріти дизайн, в якому поєднуються скляні кулі і дерев'яні або текстильні зірки, сніжинки або свічки.
Розташування від великих до маленьких
Щоб силует ялинки виглядав максимально гармонійно, внизу розвішують великі іграшки, по центру - середні і маленькі вгорі. Прикраси розташовують ярусно або по спіралі. Не варто вішати кульки занадто близько, між ними має бути достатньо простору, інакше ваша європейська ялинка перетвориться в невиразну мішанину скла і вогників.
Бажано використовувати стрічки, намиста і гірлянди, але без фанатизму
На відміну від звичного нам велику кількість тисячі блискучих штучок на нещасний новорічному дереві, європейці воліють зводити кількість прикрас до мінімуму. Зазвичай, на ялинці середнього розміру розміщується 20-25 куль, 10-15 предметів дерев'яного, паперового або текстильного декору, в якості сполучних, але не утяжеляющих елементів вибирають стрічки, гірлянди з діодів або намистин. Останні вкрай зручні в установці, коштують недорого, а виглядають ефектно.
Нестандартні рішення
Незважаючи на те, що європейський стиль вважається класичним і в ньому є деякі суворі правила, ніхто не може заборонити вам експериментувати. У роботах європейських декораторів часто можна зустріти вкрай незвичайні рішення: використання карамельок, прикраси з декоративного шнура, велика кількість природних матеріалів, таких як шишки, колоски, горіхи, іграшки, плетені з тонких прутів і багато іншого.
Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити висновок, що ялинка в європейському стилі це:
- обмежена кількість квітів, форм і розмірів;
- не менше 30% дерева без іграшок;
- активне використання гірлянд, стрічок і бус;
- стриманий, але привабливий декор.