Гірлянди на новий рік

+++++

Напередодні новорічних свят все навколо наповнюється вогниками, блискучою мішурою і ялинковими іграшками. Все це створює атмосферу свята, і кожному з нас хочеться привнести трохи різдвяного дива в свій побут. Самий простий, швидкий і ефектний спосіб прикрасити своє житло, офіс, магазин або ресторан - сяючі новорічні гірлянди. Однак, сучасні виробники пропонують настільки широкий вибір прикрас, що складно не заплутатися.

Для того, щоб купити новорічну гірлянду, яка точно відповідатиме усім Вашим побажанням, для початку непогано б розібратися в тому, якими взагалі бувають гірлянди. По-перше, потрібно знати, що гірлянди бувають для зовнішнього і внутрішнього застосування. Зовнішні гірлянди забезпечені додатковим рівнем захисту, в їх виготовленні використовуються максимально міцні, морозостійкі матеріали, що дозволяє безпечно використовувати їх на вулиці як влітку в +30, так і в люті морози взимку. Такі гірлянди не бояться вологи, пилу і бруду, їм не зашкодить вітер і сніг.

Конструкції у гірлянд також бувають різними. Максимально популярними прийнято вважати гірлянди типу нитка, бахрома, штора, падаюча крапля, куля, а також гірлянди belt light. Гірлянди-нитки або шнури - це самі звичні всім нам гірлянди, які являють собою довгу нитку з однотонними або різнобарвними вогниками. Довжина такої нитки може бути від 10 до 20 метрів, існують також моделі, які можна з'єднувати між собою і тоді нитка може бути більш ніж 100м довжини.

 

Гірлянди типу бахрома і штора відмінно підходять для оформлення великих площ. Їх конструкція зазвичай поєднує в собі безліч ниток однієї або різної довжини. Колір діодів може бути білим, жовтим, синім, також можна знайти червоні і зелені гірлянди такого типу.

Декоративні гірлянди у вигляді падаючої краплі найчастіше використовують в оформленні вуличних локацій, ними прикрашають карнизи, дерева, вікна. На різдвяних ялинках такі гірлянди відмінно поєднуються з мішурою та іграшками витягнутої форми.

Гірлянда-куля являє собою сяючу сферу, складену із сотні вогників. Такі прикраси відмінно виглядають в просторих холах, банкетних залах, торгових центрах, однак і в невеликих приміщеннях такі моделі можна вигідно поєднати з невеликими світильниками або діодними шторами на вікнах.

Ну і нарешті трендові гірлянди belt light, які користуються популярністю у мільйонів дизайнерів по всьому світу. Конструкція таких гірлянд вважається максимально практичною, адже кожну лампу можна вибрати і придбати окремо, після чого просто вкрутити в стандартний патрон Е27. Такі гірлянди зазвичай використовують цілий рік. Найчастіше їх можна зустріти в оформленні літніх майданчиків, веранд, території біля магазинів та ресторанів, ними прикрашають лаунж-майданчики на дахах і просто розвішують на площах і в парках.

Гірлянди на новий рік
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку