Світлодіодні патріотичні гірлянді у вигляді державного прапору

+++++

Світлодіодна гірлянда: флаг України

В асортименті нашого магазину з’явилася чудова новинка – світлодіодні гірлянди «Флаг України», яка стане Вам у нагоді, якщо Ви плануєте прикрасити Ваш офіс, будинок у національному колориті, наприклад, до таких державних свят як День козацтва, День незалежності.

Гирлянда флаг Украины

Ця чудова енергоощадна світлодіодна гірлянда представлена у кількох варіантах.

Якщо Ви бажаєте прикрасити фасад будівлі, то до вашої уваги пропонується вулична синьо-жовта гірлянда, розмірами 1,5 метри на 1 метр на кабелі чорного або білого кольору.

Це гірлянда типу «Штора», з високим ступенем захисту ІР44 і резиновою ізоляцією чудово підходить для наших кліматичних умов, оскільки її матеріал розрахований як на високу так і низьку (мінусову) температуру. Співвідношення довжин сторін гірлянди таке ж як і у справжнього українського прапору – 2:3.

Гірлянду можна з’єднувати між собою до 8 одиниць, за необхідності її можна підключати через контролер, тоді змінювати режим світіння світлодіодів відповідно до Вашого настрою. Кольори світлодіодної гірлянди насичені, передають відтінки, що повністю відповідають кольорам національного прапору.

Для використання в середині приміщень чудово підходить внутрішня гірлянда із ступенем захисту ІР20 - гірлянда флаг для квартири. Ширина такої гірлянди – 0,9 метри, а висота – 0,6 метра. Перевагою такої гірлянди є прозорий кабель, що додає особливої вишуканості гірлянді.

Ця гірлянда може бути чудовий подарунком для справжніх українців, підійде для використання на різноманітних вечірках у національному стилі, підкреслить вишуканий стиль Вашого помешкання, надасть йому українського забарвлення.

Світлодіодні патріотичні гірлянді у вигляді державного прапору
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку