Зовнішні гірлянди

+++++

Якщо ви вирішили прикрасити свій будинок, магазин або ресторан не тільки всередині а й зовні, важливо розуміти, що для оформлення інтер'єру та екстер'єру потрібні різні гірлянди. Справа в тому, що вуличні умови куди більш суворі, особливо в зимовий період часу, і навіть найякісніші кімнатні гірлянди можуть досить швидко прийти в непридатність, зіткнувшись з перепадами температур, дощем, снігом, туманом і вітром. Більш того, використання не призначених для того гірлянд на вулиці може бути навіть небезпечним.

Однак, вибір спеціалізованих вуличних гірлянд на сучасному ринку ілюмінації такий великий, що в тому, щоб підібрати гірлянду, відповідну вашим естетичним уподобанням і кліматичних умов, немає ніяких труднощів. Перш ніж визначитися і купити вуличну гірлянду, було б не зайвим розібратися в існуючих моделях і їх особливості. Найпопулярнішими вважаються конструкції типу бахрома, штора і міні-штора, шнур, нитка з насадками, падаюча крапля і belt light.

Гірлянда бахрома, як і діодні завіси, дозволяє швидко і просто прикрасити великі площі. Такі моделі складаються з безлічі сяючих ниток однієї або різної довжини. Найчастіше їх можна зустріти в оформленні фасадів будівель, ними прикрашають вікна, двері і арки. Також такі конструкції відмінно підходять для декорування великих ялинок під відкритим небом. Розміри гірлянд можна підібрати під кожен конкретний випадок, а вибір кольорів дозволяє кожному підібрати ілюмінацію, яка підходить під загальну композицію.

Гірлянди-шнури або нитки знайомі кожному з нас. Це класична конструкція, що представляє собою довгу нитку сяючих діодів. З року в рік гірлянди цього типу не втрачають своєї популярності, залишаючись головною прикрасою ялинок, кущів в парках і скверах, сходів і колон. Різнокольоровими або однотонними нитками діодів підсвічують вивіски і рекламні покажчики, з них створюють сяючі картини на вікнах, стінах і фасад. Найчастіше такі вуличні гірлянди оснащені спеціальними адаптерами, що дозволяють з'єднувати між собою кілька ниток, що дуже зручно, якщо потрібно прикрасити велику площу.

Гірлянди belt light вважаються універсальними і максимально практичними. Їх використовують цілий рік, створюючи атмосферу свята і затишку на відкритих майданчиках фудкорти, ресторанів, клубів, ними оформляють альтанки і веранди, вішають на терасах і відкритих балконах, декорують фото-зони і простір біля будинку. На сьогоднішній день belt light вважаються трендовими гірляндами, але крім ефектного зовнішнього вигляду є і практичні переваги. Сама гірлянда складається з проводу з патронами, лампи же можна вибирати і купувати окремо.

Складно сказати, які з вуличних гірлянд краще, але є ряд обов'язкових вимог до якісних конструкцій для вуличного застосування. Такі гірлянди повинні бути ізольовані від попадання вологи і пилу, виконані з термо і вологостійких матеріалів, шнур повинен бути з гумовим покриттям, а сама конструкція повинна бути без будь-яких щілин і зазорів.

Зовнішні гірлянди
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку