Як прикрасити ялинку
Новорічна ялинка - головний символ зимових свят. Хвоя, загорнута в гірлянди і обвішана кульками стає головною прикрасою у багатьох будинках, а процес створення цієї новорічної композиції - прекрасна можливість весело провести час з сім'єю і коханими.
Актуальні стилі ялинкового декору 2020
У світі ялинкових прикрас є свої модні тенденції. Останні кілька років до найпопулярніших стилiв відносять європейський, мінімалізм, еко-стиль і сільський. У першому випадку прийнято прикрашати ялинку із суворим дотриманням колірної гами. Для цього вибирають один або два основних кольори і намагаються підбирати всі прикраси виключно в цих тонах. Крім гірлянд та іграшок в європейському стилі використовують великі банти і ошатні стрічки.
Ялинка в мінімалізмі виглядає скромно і стильно. Декоратори воліють використовувати мінімум іграшок, бажано в одній стилістиці, це може бути десяток однакових куль, наприклад. Деякі взагалі відмовляються від іграшок, віддаючи перевагу одній хорошій гірлянді і безлічi блискіток у формі спрею.
Еко-стиль зараз актуальний у всьому і новорічна ялинка не виняток. Еко-стиль в ялинці починається з того, що краще вибирати живе дерево в діжці або ж композицію з ялинових гілок. Прикраси переважно вибирати з натуральних матеріалів: дерево, папір, крафт-картон, мох, скло, фрукти і шишки, ніякої мішури і пластика.
Європейський сільський стиль передбачає безлiч деталей: іграшок може бути багато і не обов'язково з одного набору, краще, якщо це будуть залишки прикрас ще з бабусиної скрині, використовуються прикраси, зроблені своїми руками, паперові або текстильні гірлянди, горіхи, фрукти та солодощі, загорнуті в коричневий папір.
Як повісити гірлянду на ялинку
У більшості випадків гірлянда - основа композиції, тому декоратори рекомендують розміщувати її в першу чергу. По-перше, під шаром іграшок і мішури гірлянда буде виглядати більш акуратно і органічно, а по-друге, за допомогою гірлянди можна попередньо розмітити майбутній декор.
Існує 3 основні методи розвішування гірлянди на новорічній ялинці:
- Вертикальний. Гірлянда розміщується вертикальними лініями від верхівки до низу, в прогалинах між лініями гірлянди розвішують іграшки і мішуру.
- Кільцевий. Використовують декілька окремих гірлянд, які намотують сяючими кільцями на новорічну красуню. Між кільцями розташовують яруси іграшок і стрічок.
- Спіральний. Гірлянду розміщують по спіралі від верхівки до низу, після чого інші іграшки також розміщують спірально, уздовж сяючою осі: маленькі прикраси зверху, великі - внизу.
Зафіксувати гірлянду на ялинці можна, акуратно чіпляючи її за гілки. Але якщо прикраса дуже важка або погано фіксується, можна використовувати спеціальні дротяні гачки або прозору волосінь.