Як прикрасити ялинку

+++++

Новорічна ялинка - головний символ зимових свят. Хвоя, загорнута в гірлянди і обвішана кульками стає головною прикрасою у багатьох будинках, а процес створення цієї новорічної композиції - прекрасна можливість весело провести час з сім'єю і коханими.

 

Актуальні стилі ялинкового декору 2020

У світі ялинкових прикрас є свої модні тенденції. Останні кілька років до найпопулярніших стилiв відносять європейський, мінімалізм, еко-стиль і сільський. У першому випадку прийнято прикрашати ялинку із суворим дотриманням колірної гами. Для цього вибирають один або два основних кольори і намагаються підбирати всі прикраси виключно в цих тонах. Крім гірлянд та іграшок в європейському стилі використовують великі банти і ошатні стрічки.

Ялинка в мінімалізмі виглядає скромно і стильно. Декоратори воліють використовувати мінімум іграшок, бажано в одній стилістиці, це може бути десяток однакових куль, наприклад. Деякі взагалі відмовляються від іграшок, віддаючи перевагу одній хорошій гірлянді і безлічi блискіток у формі спрею.

 

новорічна ялинка 2020

 

Еко-стиль зараз актуальний у всьому і новорічна ялинка не виняток. Еко-стиль в ялинці починається з того, що краще вибирати живе дерево в діжці або ж композицію з ялинових гілок. Прикраси переважно вибирати з натуральних матеріалів: дерево, папір, крафт-картон, мох, скло, фрукти і шишки, ніякої мішури і пластика.

Європейський сільський стиль передбачає безлiч деталей: іграшок може бути багато і не обов'язково з одного набору, краще, якщо це будуть залишки прикрас ще з бабусиної скрині, використовуються прикраси, зроблені своїми руками, паперові або текстильні гірлянди, горіхи, фрукти та солодощі, загорнуті в коричневий папір.

 

Як повісити гірлянду на ялинку

У більшості випадків гірлянда - основа композиції, тому декоратори рекомендують розміщувати її в першу чергу. По-перше, під шаром іграшок і мішури гірлянда буде виглядати більш акуратно і органічно, а по-друге, за допомогою гірлянди можна попередньо розмітити майбутній декор.

 

як повісити гірлянду на новорічну ялинку

 

Існує 3 основні методи розвішування гірлянди на новорічній ялинці:

  • Вертикальний. Гірлянда розміщується вертикальними лініями від верхівки до низу, в прогалинах між лініями гірлянди розвішують іграшки і мішуру.
  • Кільцевий. Використовують декілька окремих гірлянд, які намотують сяючими кільцями на новорічну красуню. Між кільцями розташовують яруси іграшок і стрічок.
  • Спіральний. Гірлянду розміщують по спіралі від верхівки до низу, після чого інші іграшки також розміщують спірально, уздовж сяючою осі: маленькі прикраси зверху, великі - внизу.

Зафіксувати гірлянду на ялинці можна, акуратно чіпляючи її за гілки. Але якщо прикраса дуже важка або погано фіксується, можна використовувати спеціальні дротяні гачки або прозору волосінь.

Як прикрасити ялинку
Залиште відгук
* — Поля, обов'язкові для заповнення

Введіть код з малюнка:
Підпишіться на новини! Введіть e-mail, щоб підписатися.

Підписатися на розсилку